Příspěvky uživatele - 53.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úhyn ryb v nádrži, 19.2.2009
je treba ryby prohlednout a pokud naleznete nejke priznaky porovnat s nemocemi treba zde je to tady celkem pekne zpracovane v cestine i s obrazky...
Zakalená voda v jezírku, 18.2.2009
ok beru zpet, skoda, ze jsem to nevedel driv, nemel jsem prime reference nikoho kdo by uz v tom ryby mel...
Zakalená voda v jezírku, 18.2.2009
Nez jsem udelal filtraci ze sudu viz. diskuzi. Tak jsem laboroval s kalfasy (OBI, HORNBACH), ale nakonec jsem od toho dal ruce pryc, protoze ten smrad ktery sel z toho plastu, byl tak silny, ze jsem dostal docela strach, ze se mi do vody z tech nadob... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 16.1.2009
Ty udelatka s ruznyma cerpadlama jsem zkousel loni a cele to byla ztrata casu, proto se divam po vysavaci, navic budu kopat dalsi jezirko tak mam o duvod vic :-),  predpokladam, ze kal po rybach ze dna s tim vysaju bez problemu, jak je to s... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 15.1.2009
Dekuji, jsem od Opavy a u nas v okli se mi nepodarilo zadneho prodejce jez ho mel skladem sehnat. Dle fotografii jsou si oba modely velmi podobne, cenove rovnez, o to je rozhodnuti tezsi. Pondovac ma navic 5letou zaruku tak asi pujdu do neho, ma Vam... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 13.1.2009
Dobrý den, zvažuji koupi jezírkového vysavače Oase Pondovac 3 nebo GARDENY SR 2000. Nemam s těmito výrobky žádné praktické zkušenosti, proto Vám budu vděčný za Vaše rady, či postřehy z praxe. Děkuji
Jakou koupit benzínovou sekačku?, 7.1.2009
Dekuji, tak se necham zlomit na Snapper i kvuli plynulemu pojezdu, koukam kde koupit, ale moc moznosti teda neni, zatim jsem narazil na nejlepsi cenu 11990,- kde byla skladem...
Jakou koupit benzínovou sekačku?, 7.1.2009
Zvazuji koupi sekacky Alko, staci mi verze bez bocniho vyhozu, s mulcovanim a to konkretne modelu 470BR Premium nebo 4700BR z rady POWERLINE, muzete mi je doporucit nebo mam radeji volit nekterou z Vami vyse doporucovanych variant, jeste by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika