Příspěvky uživatele - 53.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pro chemiky - zeolith, 1.6.2009
Panove Meli jste v ruce nekdo Mikeš Zeolith? Je to obdoba to ho naseho jezirkoveho, nebo jen shoda jmen?
Smrk - nemoc nebo škůdce, 29.5.2009
jsou to obyc smrcky, ktere se casem chystam stejne vyrezat, jsou tam zelene sisky-halky stejne jako na fotkach nahore, koupil jsem dle rad na internetu Mospilan, ale nevim zda neni zbytecne aplikovat postrik na uzavrene halky, zda ma sanci proniknout... celý příspěvek >
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 14.5.2009
Dekuji pohledam doma v navodu, dival jsem se na sekacku Husquarna se stejnym motorem a ti k ni olej SAE30 davaji zdarma, pro jistotu jeste proctu navod. PS
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 14.5.2009
Mam novou sekacku s motorem BS 700 DOV, s ni jsem dostal olej Castrol GTX 10W40, odjel jsem cca 5 hodin a dle navodu je treba po zabehu tento olej vymenit. Kolega, ktery se nam stara ve firme o auta mi koupil olej Castrol Garden 4t, pry se uz GTX... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 12.5.2009 Obsahuje fotku
Prosim o radu co je toto za strom. Dekuji
Alko - Snapper, 28.4.2009
Zacatkem roku jsem taky vahal mezi temito typy a nakonec zvitezilo ALKO. Predevsim, kvuli servisu. Nemam k nemu nejmensich vytek. Rada Powerline je sice drazsi nez Silver, ale uz ma motor DOV jako Snapper a predevsim hlinikove vyztuhy a... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 23.4.2009
Mozna je to skoda, ta druha znacka ma 5-tiletou zaruku...
Jakou vlastnite rotacni sekacku a koupili by jste si zase tu samou?, 21.4.2009
Alko 4700BRV DOV, zatim nemam co bych ji vytknul.
Jezírko, 17.4.2009
treba zde mve.energetika.cz/jineturbiny/trkac.htm
Už jste někdo letos sekal trávu?, 3.4.2009
Zdravim ja sekal uz minuly tyden, ale jen z jizni strany, kde byla vyssi... PS: a i proto ze mi prisla nova 4700BRV DOV, auz jsem to proste nevydrzel :-)
Al-ko Silver 51Br Comfort, 25.2.2009
Vcera jsem byl zavezt do servisu na opravu retezovou pilu a pri te prilezitosti jsem konzultoval se servisakem pohon sekacky s variatorem, servisak me od neho uplne odrazoval, ze si mam koupit radeji jednorychlostni. Sekacku s pohonem jsem nikdy... celý příspěvek >
Al-ko Silver 51Br Comfort, 24.2.2009
Tak je asi rozhodnuto, myslite, ze ma cenu cekat na 4700BRV nebo jit do 470BRV? Rozdil je snad jen v motoru 625/700, co myslite?
Al-ko Silver 51Br Comfort, 24.2.2009
Zdravim, zvazuji koupi sekacky Sanpper 19700HW, ted vidim ze variator uz ma i Alko 470BRV / 4700BRV, ted nevim zvolit tedy radeji ALKO nez Snapper? Mate nejake prakticke zkusenosti? Dekuji
Řezání ledu motorovou pilou, 20.2.2009
Pred tremi roky jsem led v jezirku taky rezal retezovkou, kdyz to pak odtalo, tak jsem zjistil, ze mam mastne fleky na hladine (pitomec, zapomnel jsem na mazani) ryby to nastesti ustaly..., retezovka bez problemu...
Zelena zahrada, 20.2.2009
Proc se divite nizkym cenam, dnes je prece bezne nakoupit levneji treba v Nemecku nez u nas a prodat, viz, bezna elektronika, deje se to stale, je to jen o vyrobci, nektery ma servis po cele EU, jiny ne, pak narazite pri oprave, otazkou je zda CVam... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika