Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi, 19.4.2009
Na jarní mráz jsou nejchoulostivější rostliny v mládí, na stáří je to o něco lepší. Samozřejmě se toho bojíme všichni pěstitelé a letos obzvlášť, protože příroda je moc napřed. Bohužel obrana je dost těžká, možná pro někoho pár rostlin uchránit... celý příspěvek >
roubování, 2.4.2009
S pořezání palce si nic nedělejte, je to normální. Člověk musí dostat takovou správnou tuhost palce a naučit se, jak moc ho přimáčknout až k noži a přitom si neproříznout kůži. No a pokud by byl nůž tupý, hrozí ještě více pořezání protože to člověk... celý příspěvek >
roubování, 30.3.2009
Tak tak, už včera jsem chtěl napsat, že roubování za kůru jsme dělali vždy v době květu i v práci. Už za týden je vidět růst pupenů, nezebou ruce a prostě to je nevhodnější doba. VašekB
Začínáte roubovat?, 30.3.2009
Paní Jiřino, koukněte na,,roubování"  dal jsem tam fotky jak se dělá řez a zavazuje. Jinak můžete se do toho pustit hned, nejdřív ale natrénujte na vrbě. Pokud se vám něco neujme, můžete znovu zopakovat. Rouby si uskladněte dole v ledničce... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 27.3.2009
Právě jsem se podíval na tuto diskusi a možná dost informací získáte na,,roubování" kam jsem před chvílí přispěl. VašekB
roubování, 27.3.2009 Obsahuje fotku
I důležitá věc je ovázání, v mém případě nejpouživanější a již zmiňované v diskusi PVC páskou. Konec pásky přitiskneme palcem k podnoži a to v polovině řezu. Potom ovineme tak asi 3 krát nahoru, pásku skládáme slabě přes sebe a když je horní část... celý příspěvek >
roubování, 27.3.2009 Obsahuje fotku
Teď k technice řezu v tomto případě jde o kopulaci, která je v podstatě základ řezu. Řežeme zásadně ve stoje, fotka je v sedě kůli fototografovi. Obě ruce ve výši prsou, nůž pevně uchycený. Nasadíme ostří skoro rovnoběžně a palec opřeme o dřevo.... celý příspěvek >
roubování, 27.3.2009 Obsahuje fotku
Nejdůležitější je mít ostrý nůž a to roubovák. Dnes je větsí výběr, dříve byl Mikov za 45Kčs a KDS o něco dražší ale málo v prodeji. KDS byly tvrdší a někdy se ostří vylamovalo, ale pokud ne, zase déle vydrželi ostré. Často to bylo individuální.... celý příspěvek >
roubování, 27.3.2009 Obsahuje fotku
Protože je čas roubování a věřím že by se mnozí mohli něco přiučit, přidám pár fotografií a něco k ním napíši. Nejdříve dám fotku, jak se řez nedělá a takto Vám ho mnozí ukazují.
Začínáte roubovat?, 16.3.2009
Ne, ne, běží tu dvakrát téma roubovaní, roubování slivoní a teď ještě začínáte. Příliš mnoho diskusí o jednom a tom samém. Bylo to zbytečné dělat něco ještě nepřehlednější a ptát se na to samé co tam je už napsané. Ti co jsou tu krátce to těžko... celý příspěvek >
Ošetření ořešáku po řezu, 16.3.2009
Ořešáky neřežu hlubokým silným řezem, tedy myslím do silného dřeva a tak pro mne je očíslování k nepoužití. Já vylezu na vršek s naklápěcí pilkou a postupuji dolu. Pozor ale, je to křehké dřevo a tak aby se nezaštíplo. Řežu tak maximálně do průměru... celý příspěvek >
Začínáte roubovat?, 14.3.2009
Jen náhodou jsem kiknul na,,začínáte" a snat jsem to neměl ani dělat. Běží tu diskuze roubování, kde šlo normálně pokračovat a právě jsem tam chtěl dát fotky jak se vede nůž při řezu, dělá jednoduše uvazek, nabroušení nože a tak. Tak mě to nějak... celý příspěvek >
Stagnace Kamčatské borůvky, 13.3.2009
Je to tak, jak Paloo píše. Přijel mi známí a jemu právě naopak zase chutnali ty, co jiní říkají hořké. Máme každý jiné chutě, vždyť pivo je také hořké a divím se tedy proč ho lidé pijí. No asi mají žízeň. Kamčatské borůvky jsou ale velice zdravé a... celý příspěvek >
Rostliny vhodné pro vytíraní ryb, 12.3.2009
Já nejraději používal umělohmotné a ty po vytření přenášel jinám. Nejraději měly typu jehličí či něco jako je Asparágus. No a měl jsem je hlavně kdykoliv poruce. VašekB
Zlatice prostřední - omlazovací řez, 12.3.2009
Také dělám po odkvětu, jen jedenkráte jsem dělal radikální a ten raději ještě déle před květem. Krásně obrazil a je zase jako nový.  Lidé dělají chybu, pokud Zlatici neřežou. VašekB
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika