Stagnace Kamčatské borůvky



VašekB - (38) - 166.20 (?)
13.3.2009 20:44

Je to tak, jak Paloo píše. Přijel mi známí a jemu právě naopak zase chutnali ty, co jiní říkají hořké. Máme každý jiné chutě, vždyť pivo je také hořké a divím se tedy proč ho lidé pijí. No asi mají žízeň. Kamčatské borůvky jsou ale velice zdravé a tak si zaslouží velkou pozornost. VašekB

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 40.132 (?), 24.2.2009 10:22

Alespoň malilinkatý úspěch by přišel vhod. Chodím zimolezy "vytahovat" očima, zatím jsem pouze na jednom objevila rašící lístečky(?)-jsou zelené, ale ten druhý nevím, nevím. Přeju pěkný den. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.164 (?), 28.2.2009 18:03

Romila, nevim jak stare jsou informace ktere jste vyčetla. já to taky mam většinou odněkud vyčtene jak to studuju.Pardon, nic proti.Taky by měly po zimě nějaké klíčit. Mně často vyklíčí nějaký se žlutými, růžovými neb strakatými listy ale ty vyhazuju, možná ke škodě.Někteří považují takové za okrasné.Některé jsou takové zajímavé i okrasné. Já se soustředuju na ovoce a mám obavy že ty barevné by mohly být infikovány. Snad z malin nebo z čeho, prý je virů moc.K obrázku 44 jsem zapomněl dodat že ten neopadává, to jen po drsnějším zacházení, takže snad by šel sklízet i setřásáním.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.164 (?), 28.2.2009 18:11

pokud to máte navrchu tak po stání sněhu opravdu uvidíte že je třeba rostlinky znovu zasadit jinak by jim uschly vytažené kořeny, to se mi stalo vždycky.
Sem asi nejdou vložit snímky.
Byl tu virolog protože na zimolezech neznal viry, ale prý je nenašel.
At to roste, zdravím

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 15.147 (?), 13.3.2009 18:16

Podle mě by to chtělo zmladit.Máme na to tři roky a jen čekáme na vavříny. Chce to jako u kanadských bodrůvek a vlastně u všeho první roky zmladit, případné květy nemilosrdně vyštípat. Zimolez je náročný na závlahu v době vegetace. ta je velmi krátkáa zvykněme si na to že to není jako naše rostliny, Zimolez je rostlina krátkého léta. To si mnozí znás prostě neuvědomují. V červenci listy prostě odchází, protože rostlina už se bere k spánku.  A tehdy je jí zálivka spíš na obtíž. Proto by asi bylo dobré rostlinu zmladit a v době největšího růstu tedy v dubnu květnu vydatně zalévat a hnojit. Pak v červnu už to nechat být. On se Medard stejně postará.

K těm zimolezům jako takovým: Jediný zimiolez kamčatský nemá nikdy nahořklé plody. Pozná se podle obrvených větví a rubů listů. Má ale menší asi 1,5 až 2 cm plody.

Pak ještě existují čukotské a altajské zimolezy se sice většími jedlými plody, ale mívají více či méně nahořklou chuť. Mají letorosty a listy hladké. Pro velikost plodů byly kříženy s kamčatskými, což může vést u některých potomků k nahořklé chuti. Protož nevěřím odrůdám Altaj a Amur. Modrý Triumf jsem zatím neochutnal, mám jej prvním rokem, rostlina je 70 cm vysoká.  Sehnal jsem si také odrůdu Čelabinka, která je jedním ze Zimolezů z oblasti Čelabinsk na Kamčatce A JE CHLUPATÁ.

Juraj Kafka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.57 (?), 13.3.2009 19:35

Tak Czeliabinka isto nemá chlpaté listy a plody sú trochu nahorklé paloo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
VašekB - (38) - 166.20 (?), 13.3.2009 20:44

Je to tak, jak Paloo píše. Přijel mi známí a jemu právě naopak zase chutnali ty, co jiní říkají hořké. Máme každý jiné chutě, vždyť pivo je také hořké a divím se tedy proč ho lidé pijí. No asi mají žízeň. Kamčatské borůvky jsou ale velice zdravé a tak si zaslouží velkou pozornost. VašekB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 46.80 (?), 14.3.2009 20:11

Abych to upřesnil, rostlina kamčatského zimolezu není nějak huňatá jako třeba listy divizny, ale na těch větévkách a rubu listů jsou řídké, jemné brvy. Chce to dobré oči. Ostatní zimiolezy (L.edulis, L.altaica) a pod jsou lysé. Ty neříkám, že mají, ale mohou mít nahořklé příchutě. Abych řekl pravdu, tak jsem se setkal ve škole jen s hladkými. Jo toto co jsem psal není Czelabinka, ale Duet. Pardon. Mám obojí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.57 (?), 14.3.2009 20:56

Duet mi vlani plodil prvý krát a hodnotil by som ako nič moc, sú lahodnejšie odrody-no každému chutná niečo inéjedol už niekto Aťut???paloo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 46.80 (?), 15.3.2009 22:36

Patrně jste se dostal k polskému materiálu. Máte doma Sinoglasku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.57 (?), 16.3.2009 7:47

Ano Siniglazku mám, no i z Czeliabinkou sú z Bojníc pred 6 rokov! Netvrdím, že sú veˇmi horké no cítiť tam horkosť.Skuste dať vyhladávať paloo a tam sa o kamčatkách bavíme.

A Duet a Aťut boli vyšlachtené v Poľsku!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika