Příspěvky uživatele - 102.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
malotraktor agzat, 20.2.2009
Zdravím. Máme AGZAT 2 takt (vtedy, keď sme ho kupovali ešte u nás o 4 taktoch nechyrovali) aj s príslušenstvom (kosačka NM4-035, pluh, rotavátor AS 30 + ešte niečo tá lištová kosačka pre konunál 0351000A by mala byť taká istá ako NM4-035 len sa... celý příspěvek >
vyber zahrad. stroja , 15.2.2009
Skúsil by som sa si pohrabať v inzerátoch a kúpil by som Vari alebo Agzat z druhej ruky.
Tajfum k Agzatu, 21.1.2009
Uvažujem o kúpe mulčovača Tajfun k Agzatu. Vie mi niekto poradiť, či sa bude dať použiť s remenicovou prevodovkou od lišty NM4-035 alebo budem musieť urobiť prestavbu prevodovky na "komunal"?
kiwi nemocny list, 4.1.2009
Pestujem a rozmnožujem kiwi maloplodé aj veľkoplodé už leľa rokov, ale zatiaľ som na nich nikdy nezistil nejakého škodcu.Podľa uvedených obrázkov ide jednoznačne o popálenie buď chemické, alebo teplotné
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 4.1.2009 Obsahuje fotku
Začína rodiť už tretím rokom.Sadenice mám vlastné, každý rok ich veľa namnožím pre veľký záujem
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 3.1.2009 Obsahuje fotku
O aký druh moruše sa jedná?-plody čierne veľké, kyslasto sladké, šťavnaté,veľmi úrodné, rozmnožovanie-semenami/ale za podmienok, na ktoré som zatiaľ neprišiel/            -odrezkami-vyskúšal som... celý příspěvek >
rozmnožování mišpulí, 25.12.2008
Aké máte skúsenosti s rozmnožovaním mišpulí semenami?Treba ich stratifikovať?Po koľkých rokoch zarodia? Sú plody gdoulovce/ružovokvetý, plodý/jedlé?  Ďakujem. kajtman@centrum.sk
citrónovec japonský, 25.12.2008 Obsahuje fotku
Chcel by som vedieť latinský názov tohoto druhu
Moruše - hledám jakékoliv informace, 20.12.2008
Zdravim. Zaujímalo by ma, či sú vhodné na pálenie. Neviem o nich veľa. Je mi jasné, že niečo z ich kvasu vytečie :-D ale s vhodnosťou súvisia hodnoty cukornatosti a obshu kyselín.  Znáte ich hodnoty? Ďakujem
pálení z hrušek, 18.10.2008
Zdravim. Využijem prítomnosť témy páleničiarstva. Moje vedomosti o príprave kvasu som dostal od mojich predchodcov, nedostal som sa k žiadnej lieteratúre. Rád by som sa opýtal väčších odborníkov na nejaké "choroby " kvasu pri kvasení,... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 28.9.2008
nič jednoduchšie-na peň dáte kopu sena asi 10kg, zapálite a zhoria aj korene dlhé niekoľko metrov-kajtman@centrum.sk
klíčenie semien, 27.9.2008
Za akých podmienok vyklíčia semená hrušky planej, jablone a moruše veľkoplodej,/dovezenej k nám v čase tureckých nájazdov-listy má srdcového tvaru s nedeleným okrajom/.Za odbornú radu ďakujem, kajtman@centrum.sk
Vyorávač za zetor, 24.9.2008
Doporučujem vám tzv. "čert"
Starkinson, 18.8.2008
No páni musím vám povedať, že ste ma práve dostali do riadnej dilemy. Absolútne neviem a nie som si istý, čo mám na záhrade. Či Golden Delicious Red alebo Starkrimson... Aspoň ste ma vyviedli z presvedčenia, že to nie je to isté. Ďakujem.
Výmladky švestek po celém sadu, 3.7.2008
Zdravim. Počul som, čo sa týka Durancii, že čím vyššia generácia odkopku z jedneho stromu, tým menšie plody rodi. (Máte strom, z neho odkopok presadite, ptm zoberte jeho odkopop a zase presadite atd atd...) je na tom nejaká pravda? Inak musím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika