Příspěvky uživatele - Imer

Choroba jader orechů?, 4.12.2011
Dobrý den. Na jádrech ořechů, je po vyloupnudí často černá skvrna. Jádro vypadá i chutná dobře, zbytek jádra je světlý, slupka neporušená. Je to nějaká plíseň, počínající hniloba? Je takový ořech vhodný k jídlu?  Děkuji
Jak to má zelenina s bakteriemi?, 20.10.2011
Děkuji za vysvětlení.
Jak to má zelenina s bakteriemi?, 18.10.2011
Zajímalo by mne v souvislosti s údajným výskytem E.coli v melounch v USA, v okurkách německu, jestli mají rostliny nějaký mechanismus,  aby s vodou nenasály do sebe mikroorganismy, bakterie a jiná svinstva. Měla jsem za to, že vnitřek zeleniny... celý příspěvek >
Přerostlé kořeny u Phalaenopsis, 19.9.2011
Mohou se zredukovat? Trčí z květináče na všechny strany a zabírají spoustu místa na parapetu. Jakého stáří se " dožívají" Pahal.? Děkuji.
Převislý jahodník - co s ním zimě?, 19.9.2011
Dobrý den. Mám na balkoně v květináči převislý jahodník a nevím jak ho přezimovat. Nemám možnost chladného sklepa a pod. Děkuji.
Velikonoční kaktus - co mu je?, 12.4.2010
Děkuji všem za rady. Přesadím do jiné zeminy, ty nejzničenější " listy " odstraním a budu čekat co se bude dít dál...
Velikonoční kaktus - co mu je?, 12.4.2010
Kaktus je koupený loni a je přesazený do substrátu pro kaktusy. Zalévám jednou za 7-10 dnů, jinak začíná schnout a jako-by se scvrkávat. Je umístěn na východním okně, je v panelákovém bytě, tudíž neměl studené zimování.
Velikonoční kaktus - co mu je?, 10.4.2010 Obsahuje fotku
Ještě ten obrázek...
Co je to za rostlinu?, 2.1.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den. Chtěla bych poprosit o identifikaci téhle rostlinky. Dostala jsem ji před dvěma lety v kytici, strčila pak do zeminy a ona celou dobu sice nezakořenila, ale zůstala zelená. Dnes jsem zjistila pod spodními listy něco, co vypadá jako... celý příspěvek >
Muškáty kvetou jen po jednom květu, 28.8.2009
Mají slunce po celý den,  odrůdu nevím, zalévám jen mírně, ale nenechávám vyschnout. Když se tak ale dívám po balkonech, lidem kvetou kdekoliv. Možná je to tím, že je to v horách. Možná vadí chladnější noci?
Jak se jmenují?, 28.8.2009
Jarko, děkuji. Květinka se mi objevila v truhlíku, kde jsem vysela směs letniček.
Jak se jmenují?, 28.8.2009
Sléz to není. Je to na fotce možná hodně podobné, ale květina je jen asi 40-50cm vysoká.
Muškáty kvetou jen po jednom květu, 28.8.2009
Prosím o radu, jak docílit toho, aby muškáty kvetly bohatěji a ne jen vždy jeden květ. Další rozkvete až po jeho odkvetení. Mají novou zeminu, každých 14 dnů hnojení tekutým cereritem a přece mám výsledek tak žalostný. Kde dělám chybu? Děkuji.
Jak se jmenují?, 28.8.2009 Obsahuje fotku
Neznáte prosím tyhle květiny, Děkuji
Čím hnojit?, 3.6.2009
Prosím o radu, čím nejlépe hnojit bylinky v květináči a truhlíku? Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika