Příspěvky uživatele - Imer

Pěstování orchideí, 29.5.2009
Můžete napsat svůj recept na kvetení?
Pěstování orchideí, 15.5.2009
Věrko2, nejsem žádný nelida, ale orchidej odpočívá už více než 3/4 roku...
Pěstování orchideí, 14.5.2009
Dal by se na orchideje (Phalaenopsis) použít Lignohumát? Nebo jak urychlit růst nového stvolu a tím i kvetení. Ona orchidej bez květů není nic moc Díky.
Jste také fandové do bylinek?, 8.5.2009
Ještě bych vám chtěla doporučit jednu krásnou a dlouho kvetroucí květinu-bylinku a to zavinutku- Monarda. Kvete celé léto, je to trvalka, asi 60-80 cm vysoká a voní krásně mentolem. Z listů je výborný čaj.
Jste také fandové do bylinek?, 8.5.2009
V květináči na balkoně můžete pěstovat cokoliv. Loni mi dokonce přezimoval i libeček. Na vzrůstnější rostliny je lepší větší nádoba, na ty ostatní stačí truhlík. Můžu doporučit truhlík samozavlažovací. Snadno vypěstujete majoránku, bazalku, šalvěj... celý příspěvek >
Listy u Phalenopsis, 6.5.2009
Ještě jeden problém? s listy mi vrtá hlavou. U některých rostlin, začaly listy modrat. Nemůže to být přemírou slunce? Mám je na východním parapetu. Děkuji
Listy u Phalenopsis, 4.5.2009
Děkuji za uklidnění, už jsem je odepisovala..
Listy u Phalenopsis, 4.5.2009
Žádný-á z Phalaenopsisů co mám doma nemá nikdy více než 6 listů.Jen co vyraší nový list, začne některý spodní odcházet. Je to normální, nebo těm mým něco chybí? Děkuji.
Listy u Phalenopsis, 3.5.2009
Prosím o radu, co s listy u Phal. které začínají měknout, vadnout. Odstranit je ustřižením, nebo nechat až samy odpadnou? Děkuji.
Phalaenopsis - zalévání, 13.4.2009
Prostředí odkud orchideje pocházejí je ale vlhké, nebo se pletu?
Pěstování orchideí, 13.4.2009
Mám orchideje (phalaenopsis) umístěné na východním okně na parapetu. Mám dojem, že to dopolední slunko jim moc neprospívá, bylo by lepší rostliny umístit tak dva metry od okna? Nebudou mít zase světla a slunce málo? Poradíte co s orchidejema o... celý příspěvek >
Pachypodium lamerei, 24.3.2009
Jejda, s takovou velikostí jsme nepočítala.... Nedá se to nějak tvarovat, seříznout?
Pachypodium lamerei, 23.3.2009
Máte prosím zkušenost s touto rostlinou? Taky se jí říká madagaskarská palma. Rada k pěstování zní-hodně zalévat, což je u sukulentu dost podivné. Děkuji.
Mini Phalaenopsis, 25.1.2009
Má stejné nároky na pěstování, zůstane tak malý? Děkuji.
Mám je zalít, 1.12.2008
Dala jsem na Vás a už nedostaly nabumbat... Jsem zvědavá kdo to déle vydrží...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika