Příspěvky uživatele - Woodpecker

Chycená myš, 5.5.2009
Dobrý den, do tzv. domečkové pastičky se nám včera chytily dvě myši. Chtěl bych se vás zeptat, jak se jich zbavit co možná nejhumánnějším způsobem. Děkuje Láďa
Ošetření ořešáku po řezu, 6.3.2009 Obsahuje fotku
Děkuji, k řezu se chystáme až někdy koncem května. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně starý strom a pod ním každý den chodíme, musíme ho prořezat. Přikládám jeho obrázek, jednotlivé větve jsem očísloval. Mohli byste mi poradit, kterou z větví... celý příspěvek >
Vosí hnízdo - poznáte druh vos?, 28.2.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, v zimě jsem narazil v zahradním domečku na vosí hnízdo. Dá se poznat, o jaký druh vos se jedná? Děkuji, Láďa
Kdy a jak na redukční řez?, 29.11.2008
Jste si jistý?  Někdo mi už doporučoval řezat v jarních měsících, Vy tvrdíte přesný opak
Masivní otvor ve větvi, 14.11.2008 Obsahuje fotku
Ještě bych si dovolil ukázat Vám obrázky kmene našeho ořešáku a myslím, že jsou dost vypovídající.
Masivní otvor ve větvi, 9.11.2008 Obsahuje fotku
Děkuji všem za reakce. Mám k dispozici detailní fotky. Láďa
Masivní otvor ve větvi, 8.11.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, v jedné větvi jsme objevili velký otvor, který je dosti hluboký (na stejném místě kdysi rostl choroš). Větev jsme obvázali, aby do ní nezatékalo. Chtěl bych Vás požádat o radu, jak nejlépe ochránit větev před zimou a jak postupovat na jaře... celý příspěvek >
Výhonky z kořenů u švestek a renklód, 4.10.2008
Dobrý den, u jugoslávských švestek i renklód (stáří 20 let) vyrůstají z kořenového systému výhonky ve velkém množství a koncentraci a vznikají malá trníčka v obvodu celého kořenového systému. Je účelné vysekávat útvary a odstraňovat výhonky, když se... celý příspěvek >
Kdy a jak na redukční řez?, 2.10.2008
Dobrý den, na zahradě máme 70 let starý ořešák, který bychom chtěli omladit. Chtěl bych se zeptat, jak postupovat při řezu a kdy jej provést. Díky
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika