Příspěvky uživatele - Woodpecker

Slimáci a zima, 12.1.2010
Máte pravdu, zima 1996/1997 přinesla i velice chladné dekády. Za zmínku ještě stojí zima 1928/1929 - ačkoli byla vysoká sněhová pokrývka, extrémní mrazy způsobily, že půda důkladně promrzla. Slimáci by takové podmínky nepřežili. 
Slimáci a zima, 19.12.2009
Dobrý den, jaké povětrnostní podmínky jsou nejhorší pro slimáky? Spíš několikadenní extrémní mrazy, nebo dvoutýdenní silné mrazy? Jakou roli hraje sníh? Děkuji za názory. Láďa, Plzeňsko
Rez hrušňová, 30.7.2009
Podívám se tam. Děkuji 
Rez hrušňová, 30.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na naší šestileté hrušni se objevily oranžové fleky (pravděpodobně se jedná o rez hrušňovou - přikládám 2 fotky - za jejich kvalitu se omlouvám). Tento strom se vyskytuje přibližně 30 metrů od jalovce. Chtěl bych se zeptat, zda bych měl... celý příspěvek >
Bolševník?, 30.6.2009
Všem děkuji za reakce!
Bolševník?, 28.6.2009
Spíš jsem měl napsat "louka"    Je to obyčejný trávník. Nejsem jeho majitel, jen mě zajímalo, jestli to není bolševník, protože tudy procházejí i malé děti. Děkuji za informace.
Bolševník?, 28.6.2009
Děkuju, opravdu se nachází na vlhkém místě. Měl bych jej odstranit zvlášť, nebo vše posekat?
Bolševník?, 28.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jedné louce se objevila tato rostlina. Chtěl bych se zeptat, o jaký druh se jedná? Děkuji P.S. V případě potřeby udělám kvalitnější foto!
Jabloň na odpis, 30.5.2009
Děkuji i Vám, pane Vysloužile, bohužel jabloň měla jen jednu větev, která se právě takto ulomila.
Jabloň na odpis, 29.5.2009
Děkuji Vám, pane Josefe, za rady. Láďa
Jabloň na odpis, 29.5.2009
Děkuji, pane Skálo, na obrázku není poznat, že poškozená větev je jediná, která plodí. Kmen už další větev nemá a byl před několika lety zaříznut ve výšce několika metrů od místa viditelného ulomení. Tato jabloň to má již spočítané, čeká na poražení.... celý příspěvek >
Jabloň na odpis, 29.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, úterní bouřka nám poškodila jabloň tak, že se musí porazit. Jelikož není ulomena celá větev, nejsem si jist, zda kácet hned, nebo až za rok. Myslíte si, že by jabloň mohla mít ještě letos úrodu? Hlavní větev má blízko kmenu obvod 1... celý příspěvek >
Chycená myš, 7.5.2009
Děkuji všem za rady. Rozhodl jsem se pro mírumilovnější variantu a myši jsem vypustil v dostatečně velké vzdálenosti
Chycená myš, 5.5.2009
Zatím jsou stále v pasti, kde mají dostatek zrní. Jsem si vědom, jak utopení ve vodě probíhá. Na druhou stranu je můžu vypustit na zahradě - cca 100 metrů od králíkárny, ale mám takový divný pocit, že by se mohly vrátit. Opravdu hodně váhám a v... celý příspěvek >
Chycená myš, 5.5.2009 Obsahuje fotku
Děkuji, pane Vysloužile, ponořím celou past do vody. Myši se bohužel dostávají do králíkárny a užírají krmení samicím s mláďaty. Obávám se, že jsem ještě všechny nechytil. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli mám chycené myši nechat v domečkové pastičce... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika