Příspěvky uživatele - 111

Rakytník řešetlákový, 19.5.2008
No z dálky by se snad dal rakytník splést s hlošinou - barva a trochu i tvar listů, takže jestli nemáte na mysli tento běžný keř.
co je to za keř?, 25.4.2008
děkuji za bleskovou pomoc
co je to za keř?, 24.4.2008 Obsahuje fotku
kupovala jsem keře a název tohoto mi vypadl, teď o něm nemám jak zjistit žádné informace, vím jen že kvete žlutě, prosím, poznáte ho někdo?...a štědřenec to není, říkala paní zahradnice.
škumpa hubení, 21.4.2008
Téda, vy jste mě pěkně doplašili, na podzim jsem zasadila škumpu na zahradu a vypadá to že ji v nejbližších dnech zase vykopu!!! Prosím, poraďte mi obdobný, krásný, ale neškodný okrasný strom - soliter.
Zmijovec opět kvete - druhý letos, 18.4.2008 Obsahuje fotku
tak náš smraďoch už je taky v plné síle...
Pěstování orchideí, 18.4.2008
řekla bych, že i 1x týdně je moc, stačí tak 2x za 3 týdny - ano, ponořit květináč do nádoby s vodou tak na 3 min, a hlavně nechat pořádně okapat - všechnu vodu, co postupně zůstává v podmisce VYLÍT!
Zmijovec opět kvete, 12.4.2008
Taky mi právě poprvé rozkvétá zmijovec, stáří nevím, hlízu jsme dostali. Prosím, poví mi někdo, jakou nejnižší teplotu (venkovní) snese - nerada bych ho zahubila, ale když to má být tak strašný smrad, tak nevím...
Ďáblík bahenní - odumírání listů, 12.4.2008
můj ďáblík udělal na podzim totéž, teď vypadá, že začíná vegetovat, tak to vypadá, že je to obvyklé...???
pokojové květiny, 11.4.2008
Pokud nefandíte kaktusům, na jižním okně skvěle rostou sukulenty
Pěstování orchideí, 10.4.2008 Obsahuje fotku
K předchozímu příspěvku připojuji foto - růžová kvete každý rok 2x, sotva dokvétá jeden stvol, už se tvoří nový. Slyšela jsem ale, že nejochotněji kvetou žluté phalenopsky.
Rakytník řešetlákový, 8.4.2008 Obsahuje fotku
Mám 3 rakytníky, jeden z toho jistě samice - měla plody, připojuji foto: Pokud se pletu, prosím opravte mě.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika