Příspěvky uživatele - Karel Sechovec

Je to Tlustice?, 9.11.2016 Obsahuje fotku
Tlustic mám několik, ale každé dám to co potřebuje, tedy v létě plné slunce, dost vody a v zimním období dostatek světla a výživy.I když je to skromný sukulent, každý se odvděčí za dobrou hlínu a větší květináč.
Hrusen vs. jalovec, 6.11.2016
Jalovec obecný rez hrušňovou nepřenáší. Když se podíváte do větví třeba J.CH OLD GOLD který je hodně rozšířený tak jsou tam vidět ztloustlé větve od té rzi...
Očko, nebo roub, 6.11.2016
Začnu tedy od začátku, jelikož jsem letos v srpnu získal jen kousek větvičky ze švestky kterou jsem desítky let neviděl, potřeboval jsem mít jistotu ujmutí.Pozval jsem si kamaráda zahradníka aby mi pár oček dal na letošní výmladky z kořenů na mé... celý příspěvek >
Očko, nebo roub, 6.11.2016
Očko, nebo roub viktor viktor (46) - xxx.xxx.168.31 (?) 4.11.2016  vacsina ockovancov su jednorocne vypestky ktore sa ockuju preto nizko ze je to najhrubsie miesto daneho podpnika a lepsia ujatelnost... cim vyssie je miesto stepenia tym... celý příspěvek >
Posouzení kvality zakoupených stromků, 5.11.2016
Zdravím, tak tady píše někdo o vidlích, o hrůze, já bych z toho tak nešťastný nebyl, pro mě je dneska důležitý terminál i když se broskvoně zapěstovávají do kotlové koruny.Zkrátka si korunu zapěstujete kde se vám zlíbí a jestli má stromek listy nebo... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 5.11.2016
Je vidět, že se vyznáte, já nemám s bonsajemi žádnou zkušenost. Nakonec kdybyjste lépe četl můj příspěvek, dáváte mi za pravdu.
Stromky v kontejneru, 4.11.2016
Co já jsem koupil tento týden renklodu u Stárkla tak měla málo prokořenělý květináč a dva přírůstky, takže dvouletá. Z toho bych usuzoval, že jí letos do toho květináče dali, loňský rok rostla volně.Ale jsou tady i kupci co měli hodně prokořenělý... celý příspěvek >
Očko, nebo roub, 4.11.2016
Děkuji za "polopatické"vysvětlení, tak ještě jsem nakonec rád, že jsem si toho očkovance nechal...:-) Někde jsem čet, že čím výš se naočkuje, tím menší růst roubu, nikde to nemůžu najít, možná se to týká něčeho jiného, zkrátka je rozdíl dát očko... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 4.11.2016
To co tady píšete je vaše věc, ale je to úsměvné... Plně souhlasím s tímto pánem. Jak poznám stromek jabloně - zákrsek? host - xxx.xxx.213.154 (?) 18.11.2006 20:53 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 4.11.2016
Podnož je jeden z nejdůležitějších údajů na štítku a divím se, že i okolní staří zakrádkáři toto nevědí a spokojí se s konstatováním špičák, zákrsek, čtvrtkmen, polokmen... Kdyby to bylo seriozně dané tak ve školce zvolí dle vzrůstnosti podnože i... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 3.11.2016
Vidím, že by bylo dobré kdyby "zahradníci"z větší vzdálenosti udělali nějakou exkurzi do zahradnictví na KALABOUSKU, protože nikdo z připomínajících tam nikdy nebyl a mluví pouze ze zášti... Já osobně tam jezdím mimo výstavy a nahlášené akce... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 3.11.2016
Při objednávce ze zahradnictví NAZAZVORCE se dozvíte o druhu toto... Jabloň Diamant Záruka CENA JE KONEČNÁ Dostupnost DOSTUPNÉ Cena 149 Kč vč. DPH KOUPIT Počet kusů  1 Jabloň Diamant Popis zboží Jabloň Diamant. ZIMNÍ... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 3.11.2016
Ano z toho bych měl strach při objednávání stromku na podnoži kterou chci, zkrátka prodejce napíše co zrovna potřebuji a zabalí mi to.Pak čekám několik let a když vidím, že to má metrové přírůstky, nebo piďi přírůstky, znervózním. Já jsem právě... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 3.11.2016
Pane Vysloužil, máme Vás všichni za místního "nejlepšího"...ale v tomto nemáte pravdu, můžete se tam dojet podívat, nejsem žádný propagátor Stárkla nebo někoho jiného ale cedulky má všude.Bydlím 30 km od S.a jsem tam několikrát za rok. Jediné je... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 3.11.2016
Před týdnem jsem u STÁRKLA kupoval jednu blumu a byla v kontejneru, také tam prvně letos bylo kontejnerovaných spousty jabloní a přitom cena 150 korun jako jinde prostokořenné.Myslím, že to je velká výhoda jak pro prodejce tak pro nás.My zákazníci... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika