Příspěvky uživatele - aleskoi

Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 28.5.2014
ne ne, chyba byla ve mě (jak jinak) :-) Nevšiml jsem si že filtrace má maximální průtok 8000 l/h a koupil jsem si 10000 l/h. Už jsem vše napravil a objednal čerpadlo s nižším průtokem. Zatím to mám přiškrcené ventilem a vypadá to že by to mohlo i... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 27.5.2014
A nakonec to zapojit jde a je to velice jednoduché, jenom se musí oddělat první víko, a funguje to skvěle.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 25.5.2014
Děkuji za pomoc při instalaci filtrace :-). I přesto že se nikdo neozval (již asi vím proč) tak napíši moje začátky s biologickou filtrací wiltec CBF 350C. Koupil jsem si k ní čerpadlo 10 000 l/h a i přesto že návod píše maximální průtok 12 000 tak... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 20.5.2014
Hezký den přeju, dnes mi došla filtrace wiltec 350 c, nemá někdo zkušenosti co udělat před zapojením, co tam dat a podobné užitečné rady. Nejlépe návod v češtině??? předem děkuji za pomoc PS: UW lampu zapoji umím :-)
Sterbinovy filtr, 15.5.2014
já myslím že použitelné to je, jenom se mi to zdá malé a drahé na tu velikost, záleží na velikosti jezírka a síly čerpadla. Je lepší se domluvit sněkým a koupit M2 na publikovaných stránkách. Já osobně mám doma 0,5 m2 doma zbytečně, a dokonce už tu... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 13.5.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné připojit štěrbinový filtr před biofiltr CBF-350 C od WilTec???
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 13.5.2014
Tak jak jsem objednal dnes vše přišlo. Objednal jsem čerpadlo jebao eco a podle internetu je spotřeba 85 w a dle návodu je 100 w takže se orientovat podle spotřeby nemá cenu :-). Každopádně ať se držím tématu, Prozkoumal jsem, objednal jsem, zaplatil... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 12.5.2014
Screen servis spol. s r.o., Luběnice 01. Technická tkanina> 1,00 bm - 1 174,00 kč Materiál : 1.4301 Světlá velikost oka : 0,320 [mm] Šířka : 1000 [mm] Prům. osnovního drátu : 0,200 [mm] Hmotnost : 0,99 [kg]
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 7.5.2014
Jsou lidi co si to ani neuvědomují, nedávno za mnou přišla paní z magickou otázkou jak vyčistit jezírko s osátkou ryb bez čerpadla. Musel jsem jí slušně vysvětlit že kýblování bude nejlevnější :-)
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 7.5.2014
Podstata otázky nezní zda čerpadla vykazují spotřebu uvedenou na štítku, to by bylo asi na jiné téma, ale spočívá v otázce proč kupovat "halogen" když můžu mít za ty samé peníze "ledku". Každý kdo se věnuje koníčku chování koi by měl počítat že každá... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 6.5.2014
Dobrý den, včera jsem objednal dvě čerpadla, hadici a filtraci, dnes mi došla faktura o poslání zboží takže při mé nešikovnosti se podařilo se snima domluvit vcelku v pohodě. Jediné co mě zaráží je to proč všichni objednáváte nějaké JABAO s vysokou... celý příspěvek >
Jakou filtrační sadu zvolit k metrové vodní kaskádě, 15.4.2014
Nesnažte se ušetřit na kráse a opravdu zvolte silnější čerpadlo. Nebál bych se ani oslovit jezírkáře ve vašem okolí zda nemají čerpadla s dostačujícím výkonem pro vás. Věřím že lidí jako já co začínali z jezírkem tři kubíky a postupně navyšovali... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 15.4.2014
Ten pán co mu nefungoval skimer se už neozval tak počítám že to byl vadný kus nebo to měl špatně zapojený a už se nechce rozdělit o poznatky. Mám v plánu si tento měsíc objednat čerpadlo a hadice, přemýšlím i o tom skimeru. Byk bych rád kdybyste... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 7.3.2014
Dobrý den, ceny jsou až neskutečné, jak je to s dopravou, kolik to stojí. ještě jsem v zahraničí nic nekupoval, proto ta obava.
Bubnový filtr made in Škrovád, 12.8.2013
Tak tohle zodpovědělo spoustu mojich otázek a moc vám za to děkuji, výrobu bych u sebe vyděl dobře, jen ta elektronika bude oříšek známí elektrikář říkal že je to višší dívčí a je s toho jelen tak snad najdu někoho kdo tomu bude rozumět. Ještě jednou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika