Příspěvky uživatele - aleskoi

Bubnový filtr, 25.7.2013
Musíte připočíst, že ne jen inženýři z fabrik mají za ušima, konec konců bubnový filtr je prej český vynález. My jezírkáři jsme srdcaři a není radno nás podceňovat, nic méně to nemění nic na tom, že cena komerčních bubnů je vzhledem k nákladům... celý příspěvek >
Bubnový filtr, 25.7.2013
Při skouknutí videí na youtube v tom nevidím až takovou vědu, chce to jenom šikovné ruce. Rozhodně to stojí za zhotovení doma ať to vypadá jak chce, za ty nehorázné ceny za které to prodávají by se asi měl někdo chytit za nos . Nemyslím tím Vás aby... celý příspěvek >
Bubnový filtr, 24.7.2013
tak takhle nějak bych si to představoval, nehladal bych v tom vědu (krom té elektroniky, tam jsem stracen). Krásně ušetřených cca 200 000 kč
Bubnový filtr, 24.7.2013
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda už někoho napadlo samodomo zhotovit bubnový filtr??? Na zamyšlení to jistě je, jen najít pár odkazů na zhotovení a popřemýšlet zda je to reálné v rámci možností každého jedince. Nezaobírá se tím někdo, kdo už... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 19.7.2013
Tak už jsem to asi našel, po podrobném proskoumání komerčních filtrů je asi závada ve výšce dopadu. Tak znovu a lépe
Sterbinovy filtr, 19.7.2013
Tak včera jsem dodělal stěrbiňák do finální podoby i s padající vodou na síto a ejhle ono to přestalo fungovat. Dokut jsem měl jen trubku přímo na síto tak to za den zaplnilo odkaliště nečistotou, žel bohu s padající vodou na široko to zašpinilo... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 15.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat z jakého materiálu (veci) máte udělanou tu přepážku? Krabice budou asi dvě bedny na maso na sobě pokud se nemýlím. Čím jste je slepil? Dnes jsem dělal také prototyp a funguje perfektně. Chtěl bych to samodomo dotáhnout... celý příspěvek >
Cena okrasného jezírka, 10.6.2013
Z veškerou úctou k Vám pane Hrkal, ale i mě osobně se nelíbí ani jedno jezírko. Podle mě je to o pohodlnosti onoho dotyčného, jak moc je ochoten investovat času a samozdřejmě peněz do svého koníčku. Nechat si postavit jezírko " na klíč " nemůže ani... celý příspěvek >
Filtrace po domácku - jak řešíte propojení filtračních nádrží?, 11.4.2013
To máte pravdu, jak jednoduché až se tomu nechce věřit. Děkuji za inspiraci, v létě se nezapomenu pochlubit konečným dílem.
Filtrace po domácku - jak řešíte propojení filtračních nádrží?, 10.4.2013
Teda měl jsem hodně tipů ale dlažba by mě nenapadla, jak dlouho to funguje a drží to??? Trošku se toho bojím aby se to za půl roku nerozpadlo.
Filtrace po domácku - jak řešíte propojení filtračních nádrží?, 9.4.2013
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat z jakého materiálu máte přepážky a jak jste je přidělal do bedny. Mám doma tu samou a nemůžu se s tím popasovat, už jsem bezradný. Děkuji za odpověď
Sterbinovy filtr, 31.1.2013
Možná budu za hlupáka ale jsem z moravy a do prahy je to kus a e-shop jsem v tahokovu praha nenašel.
Sterbinovy filtr, 31.1.2013
Mohl by jste prosím pro nás "hloupější" napsat přesný tip abych neobjednal něco co nám bude k ničemu. Nějak se nevyznám v těch micronech. za chvilku začne sezona a já pořád zháním použitelné síto a už jsem zoufalí. Děkuju všem co poradí za ochotu.
Sterbinovy filtr, 12.12.2012
Já si to myslel, ale v tom případě nevím proč stále prodávají/váte "budget 1" mám dojem že tam je ten filtr pouze šikmo. Nebo se mýlím? Nechci se dotknout prodejců, ale některé štěrbynové filtry jsou vážně předraženy.
Sterbinovy filtr, 12.12.2012
pokud to vytvaruju, plnit funkci to bude stejně?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika