Příspěvky uživatele - jariel231

Libštátská dalmatinka, 14.1.2023
Ld pěstuji v Podkrkonoší 370 m.n.m. Zralost bývá od 13.8. do 30.8. Konzumovat ji lze ještě nedozrálou, protože je již dostatečně sladká. V tomto případě má jinou chuť. Jirka
Libštátská dalmatinka, 13.1.2023
Šarku jsem na ni za ta léta neviděl. Ani náznak. Ld je až moc křehká a luxusní. K tomu pak přísluší špatné vlastnosti. Praskají při padání přezralých plodů. Praskají v deštivém počasí, je napadána hmyzem. Mívám problémy i se sousedama, když někdo... celý příspěvek >
Libštátská dalmatinka, 13.1.2023
Řekl bych, podobně kyselá slupka jako u Malvazinky. Pěstoval ji již můj táta. Protože již název Dalmatinka existuje, tak jsem ji nazval Libštátská dalmatinka. Možná pochází z oblasti Dalmácie, či blízkého okolí.
Libštátská dalmatinka, 13.1.2023 Obsahuje fotku
Hlásím se k tomuto příspěvku. Byl jsem přihlášený, ale systém mě odhlásil. Dám sem pár fotek.
MF 70, 9.6.2021
Měníte často svíčku u MF70? Možná mám řešení! Ozvěte se mi. Zatím poradím. Pak jestli to bude ono, tak zveřejním pro všechny!
Sršni na hrušce, 11.9.2020
Jó sršni, ti vědí co je dobrého. Poznal jsem to na svých Dalmatinkách. Slívy nejdou zabalit. Při posledním sbírání mne napadla sršeň. Lezla mne po límci pak po krku a do vlasů. Tam jsem ji zamáčknul. Byl to největší sršní útok za celý můj život.
Žluté skvrny na citrusu, 1.7.2020
Citrus mám na okně k jihu, hnojím hnojivem na citrusy a železo jsem přidal ve formě zelené skalice. Mám takový dojem, že tato odrůda mandarinky je k tomuto citlivá. Když listy opadají a já ji přesadím, tak dva roky je klid.
Listy okurek vadnou, 15.6.2020
Tak zatím okurky rostou jako z vody, nic jsem s nimi nedělal. Jen jsem jednu odstranil. Ta měla od začátku gumové i děložní lístky. Ještě se mi nestalo, že půlka listu byla krásně tuhá a půlka jako hadr.
Listy okurek vadnou, 9.6.2020 Obsahuje fotku
Dnes jsem našel zvadlé konce listů u hadovek. Není zvadlá celá rostlina zatím jsou postiženy jen některé listy. Je to začátek nějaké plísně či houby?
Žluté skvrny na citrusu, 29.2.2020
Jak jsem již psal. Nikdy jsem žádný hmyz nenašel.
Žluté skvrny na citrusu, 29.2.2020 Obsahuje fotku
Mám pěkné citrusovníky. Někdy se mi objeví žluté skvrny na listech. Žádné breberky jsem na listech nikdy neobjevil. Můžete mi prosím poradit co dělám špatně?
Kysané zelí, 17.12.2019
Jodidovaná sůl mírně změní barvu červeného vysockého zelí. Možná i jiných odrůd.
Co mi žere slepice, 6.12.2019
U nás vždy útočilo Káně lesní. Několikrát jsme ho přistihly. Jednu slepici jsme dokonce zachránili.
Jak podporit dozrani feferonek, 28.10.2019
Dal jsem si do kyblíku TRINIDAD MORUGA SCORPION RED a doma rostou lépe jak ve skleníku.
Co mi žere slepice, 19.10.2019
Pokud zůstane slepice bez hlavy většinou to dělá kuna. V nynější době když opadají listy stromů u mne každý rok útočí Káně lesní. To roztrhá břich.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika