Příspěvky uživatele - jariel231

Túje žloutne, 26.9.2019
Sousedi mají stejný problém. Semilsko.
Mochyně peruánská barva a chuť, 27.8.2019
Píše se na sáčku semen, že se má sklízet když obal plodu zasychá. V tomto stádiu mám ale plody světle zelené, nebo nažloutlé. Plody voní, ale chuť nic moc. Plody chutnala sousedka, a nebyla z nich nadšená. Mají se plody nechat nějak dozrávat? Plody... celý příspěvek >
Jak se zbavit kořenových výmladků, 10.8.2019
Já než porazím strom, tak navrtám na podzim dole kmen. Injekční stříkačkou vstříknu Randap. V zimě pokácím strom. Příští rok se neobjeví žádné výmladky.
Trinidad moruga scorpion red, 1.8.2019
Mám dvě paprikyTRINIDAD MORUGA SCORPION RED a opadávají mi květy. Ještě se mi neutvořil žádný plod. V polykarbonátovém skleníku mám ještě PCR a beraní rohy. Ty již dávno sklízím. Hadovky a rajčata mají neuvěřitelný výkon. Všechny papriky jsou... celý příspěvek >
Hraboši v bramborách a na paprice atd, 23.7.2019
Používám klešťové pasti. Po chycení hryzce je ho třeba ihned odstranit, jinak tam již dalšího nechytíte.
Prosím o určení, 7.7.2019
Děkuji za určení, hodí se mi.
Prosím o určení, 7.7.2019 Obsahuje fotku
Na zrušené zahrádce mi vyrostla tato rostlina.
Čmelíci, 28.6.2019
U nás v rodině se používá hydrát vápno. Po úklidu, vždy lehce vysypu kurník vápnem, a na to hobliny nebo slámu. Jednou jsem přestal vápno používat, a hned jsem musel kůru aplikovat.
Rozmnožování muchovníků, 30.5.2019
Ten můj muchovník Alaska je pěkný plevel. Když byl malý rostl tak o 30 cm. Nyní výmladky přes metr. Výška keře téměř 4 metry. Kdyby si ho někdo vykopal tak budu rád. Jinak půjde na podzim do lesa.
Pokus s bramborami, 23.5.2019
V tomto případě bych ničím nestříkal. Má to být přece výzkum.
Co s odnožemi u jahod, 20.5.2019
Tady je má inspirace. Zajímavé je, že na podzim nelikviduje staré listy. Ta podestýlka zamezuje růstu plevele. Na listech nejsou choroby. Plody neplesnivý a nemusí se podkládat. Při zakládání je třeba vytvořit podmínky lesa.
Co s odnožemi u jahod, 18.5.2019
Je mnoho různých způsobů jak pěstovat jahody. Záleží na okolnostech. Každý má jiné možnosti, a je ochoten strávit více času opečováváním. Když jsem pěstoval na fólii, tak jsem sázel sazeničky již v létě z prvních výhonů. Další rok jsem měl velké... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 24.3.2019 Obsahuje fotku
Já bych rád založil bezzásahové jahodiště. Na myšlenku mne přivedl kolega, který přes dvacet let jahody jenom sklízí. Po počáteční nedůvěře jsem mu uvěřil. Jahodiště nepleje, neokopává, nehnojí, nestříká a jahody jsou čisté bez hlíny. Je to prostě... celý příspěvek >
Skore cibuloviny do travniku, 31.1.2019
Sněženky, talovín a modřenec mi rostou všude. Bledule na vlhké stráni k severu.
Cibuloviny do květináče - dovnitř, 7.12.2018 Obsahuje fotku
Narcisy rychlit není problém. Horší je to s načasováním květu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika