Příspěvky uživatele - lantros7

Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 15.3.2016
Koupil sem si stromkový černý rybíz. Na kořenech, sem si všimnul mladých výhonů. Mohu tyto výhony ulámat, aby nevysilovali rostlinu? Děkuji.
Záhadná rostlina - identifikace, 18.8.2015 Obsahuje fotku
Nechci vkládat nový dodaz na rostlinu do tématu, proto se připojím. Vyrostla mi rostlina, kterou nemohu identifikovat. Pomůžete mi? Děkuji.
Vrtáky Allround-Bohrer, 26.7.2015
Mne by ještě například zajímalo, jaké mají být u těchto vrtáků použity otáčky, které sem nikde neviděl uvedeny.
Identifikace kaktusů, 22.3.2014 Obsahuje fotku
Jinak mám ještě menší kaktusy, které bych též rád identifikoval pokud někdo poradí. Ještě bych měl dotaz,zda se dá dle velikosti kaktusu určit stáří. Děkuji.
Identifikace kaktusů, 22.3.2014
1)v. 20cm š. 24cm 2)v. 28cm š. 20cm 3)v. 19cm š. 16cm 3)v. 24cm š. 18cm
Identifikace kaktusů, 21.3.2014 Obsahuje fotku
Prosím o identifikaci těchto kaktusů, které jsou průměrně vysoké 25cm, a široké okolo 20cm. Děkuji za radu.
Oleandr a bilé tečky - molice?, 5.3.2014 Obsahuje fotku
Nevím zda se jedná o toho a též škůdce, ale známá má podobný problém. Býlé tečky na listech.
Identifikace rostliny, 5.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Též bych potřeboval identifikovat nějaké rostliny, ale nechci kvůli tomu zakládat nové téma. První je malá rostlinka, kterou má moje matka a která ani pořádně nerozkvete, a už jí zaschne květ. Druhou rostlinu vlastním já, a je... celý příspěvek >
Identifikace rostliny - pomoc, 5.3.2014 Obsahuje fotku
Po delší době, mi u listu vyrazily stvoly. Může se jednat o květy?
Houby a jejich pěstování, 15.5.2013
Na internetu je mnoho nabídek sadby lesních hub. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jak se vůbec taková sadba pěstuje? Děkuji.
Kustovnice čínská, 15.5.2013 Obsahuje fotku
Kustovnici jsem koupil jako semínko minulý rok, a zasadil jej. Vyrostla mi rostlinka asi 20cm vysoká. Přezimovala na zahradě a letos vyrašili lístky. Uvidím jak poroste.
Čičorka a další jedovaté rostliny v píci, 14.5.2013
Pokud bych měl od těchto rostlin přebírat trávu na sušení, tak bych toho sena asi moc neusušil. Mimochodem, přeslička a mám takový pocit že i bolehlav v našem seně sem tam je, a králíci jsou fit.
Škrábavost pálenky, 28.12.2012
Ano, též si vzpomínám, kdy mi známý nalil slivovice, a já si v první okamžik myslel, že si ze mne dělá srandu. Slivovice mi krkem protekla tak, že sem nic necítil. Až po chvilce bylo cítit od žaludku příjemně hřejivé... celý příspěvek >
Nemoci kaktusů, 16.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám problém s kaktusem, který mi změnil barvu ze zelené na hnědou. Na omak vypadá stejně jako za zelena(ne jak při hnilobě).
Difenbachie, 5.10.2012 Obsahuje fotku
Tenký kmínek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika