Příspěvky uživatele - lantros7

Hlodavci na půdě, 9.3.2012
Též tu máme veverky, ale že by měli takovou odvahu se mi nezdá.Kdyby byla aspoň nějaká fotopast, aby sem měl jasno.
Vrtáky Allround-Bohrer, 9.3.2012
Viděl sem na jedné prezentaci, kdy s oným vrtákem provrtal pilník jak máslo, stejně jako brzdový kotouč, tak i dlažební kostku nebo sklo, bez jakéhokoliv náznaku poškození.
Kakaovník, 5.3.2012
Mě by spíše zajímalo jeho pěstění. Tedy, co kakaovník potřebuje k růstu, jak dlouho vyklíčí, a tak dále. Děkuji.
Hlodavci na půdě, 15.2.2012
Ano, v hrajících přáníčkách obvykle bývá piezo.
Motorová pila Erman CS 142, 15.2.2012
No po prohlídce musím konstatovat děs a hrůza. Otřepy na plastech, nefunkční brzda, díly které mají být z kovu jsou z plastu, absence dorazového drápu a přelepené údaje na štítcích. Pod označením Profesional Made in Germany, jsou uvedena tyto... celý příspěvek >
Hlodavci na půdě, 15.2.2012 Obsahuje fotku
Ale jo, byl by. Našel sem to na stránkách bastlíře Danyka.
Motorová pila Erman CS 142, 15.2.2012
Ano plagiát. V Rumunsku se prodává asi za 600,-kč, a je to taková horší čína. Plast je t těchto strojů velkou bolestí. Ale co čert nechtěl, tchán koupil od nějakých lidí co ho zastavili na ulici, taky tu levnou motorovou pilu. Borci v... celý příspěvek >
Hlodavci na půdě, 14.2.2012
Piezoměnič na 24 - 30 kHz byl instalován a spuštěn, a po dvou dnech "zatím" nesliším na půdě žádnou činnost.Jen tak dál, jen tak dál.Hlavně to nezakřiknout.Ona na mne svým hlukem, tak já na ni taky svým, a to přez den.
Hlodavci na půdě, 12.2.2012
Tak to je teda v pytli.To budou fakt kuny.Jenže jak se mám na ně dostat, když je ten strop tak blbě řešenej, a dle mne se hlavně drží tepla.Asi z půdy vyvrtat díru, a šupnout tam naftalín.Nevím jak na ně.Zatím jsem u sestrojování zvukového... celý příspěvek >
Co to máme na zahradě?, 12.2.2012
Je to kočka. Takhle pečlivé jsou kočky. Nejprve si vyhrabou důlek, do důlku udělají potřebu, a poté pečlivě zahrabou.
Hlodavci na půdě, 12.2.2012
Mám takový problém. Mám na půdě nějakého hlodavce či co to může být, a nevím jak na něj. Zkrátka jsou v prostoru stropu, a večer dělají takový rachot, že nejde ani usnout. Nemůžu na ně, protože se uvelebili právě v onom již zmiňovaném stropu.... celý příspěvek >
Šípkové víno, 9.2.2012
Moc děkuji.
Šípkové víno, 9.2.2012
Má prosím někdo zkušenost s výrobou šípkového vína? Zajímají mne ingredience a jednotlivé délky příprav. Našel sem tento návod: Suroviny: 1kg šípků, 3l vody, 1kg cukru, 1dkg kyseliny citrónové Postup: Šípky omyjeme a dáme do... celý příspěvek >
Americká brusinka, 29.10.2011
Ještě by mne zajímala ideální doba výsadby a přezimování. Děkuji.
Vrtáky Allround-Bohrer, 22.8.2011
Nemá prosím někdo zkušenosti s těmito vrtáky? Jakou technologií jsou upravovány atd. Měli by to být Profi-Line univerzální vrtáky do jakéhokoliv materiálu, jenže jsou dva druhy, černé a pozlacené. Děkuji za přízpěvky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika