Příspěvky uživatele - eugen

Odroda, 31.10.2011
Ďakujem za reakciu. Chuť je jemne korenistá aj pri nižšiej cukornatosti, nevykazuje prebytok kyselín, skôr naopak. Vzhľadom k malým rozmerom bobule prevažuje objemom semienko. Dužina nie je tuhá, ale skôr muštového typu. Šupka pevná, chrumkavá.... celý příspěvek >
Zakoreňovanie, 31.10.2011
Roky sa snažím okrem kupovania štepov aj o zakoreňovanie odrezkov. Úspešnosť nedosahuje ani 25 %. Teraz som sa rozhodol, že v jari odrezky zakorením na balkóne v nádobách od primalexu. Dôvodom je to, že v období keď hrozno púšťa púčiky je sucho a... celý příspěvek >
Nezralá vinná réva (otrhat ano či ne), 31.10.2011
Dobrý deň. Mal som podobný problém. Na pergole mam aj Izabelu čiernu a bielu. Izabela biela rodí (klop, klop,) ako my východniari hovoríme - jak fras. Ale čierna po 5 rokoch začala nedozrievať a strapce boli riedke. Tak som ju po 17 rokoch rzezal na... celý příspěvek >
Odroda, 31.10.2011 Obsahuje fotku
Pred mesiacom som oberal aj toto čudo.:), možno je to tým že je to prvá úroda. Neveľmi sa mi pozdáva. Snáď mi už teraz bude vedieť niekto povedať čo je to za odrodu, v jari sa to nedalo určiť. Listy su asi niečim napadnuté, alebo je to odrodová... celý příspěvek >
Papraď - kapradí, 25.8.2011
Dobrý večer. Na záhrade mi rastie zopár papradí. Dve alebo tri by som si chcel presadiť do vetináča na práve zrekonštruovaný balkón s novými oknami atd. Chcem sa spýtať ako postupovať. Volím túto rastlinu hlavne preto, že balkón je otočený na sever.... celý příspěvek >
Odroda, 15.7.2011
Ďakujem za reakciu. Pozrel som na nete a zdá sa mi, že by to aj pasovalo na tu MEDINU. Však v jeseni uvidíme. Budem mať prvú - panenskú úrodu. Už sa teším.
Odroda, 3.7.2011 Obsahuje fotku
Má niekto REGENT? porovnajte listy a a malé bobuľky s bodkami na spodku. Dakujem
Odroda, 3.7.2011
Áno ide o jeden ker. Tiž som si to všimol. Tie viac vykrojené sú staršie a sú v spodnej časti kra. Výška kra je cca 160cm
Odroda, 3.7.2011
Dakujem za reakciu.Takze foto v jeseni.
Odroda, 3.7.2011 Obsahuje fotku
V jednom markete zo srandy som pred troma rokmi kúpil vinič, stolová odroda, bola tam aj fotka ale tá medzičasom skončila v koši.Na obrázku bol stredne modrý strapec. Nebola tam napísaná odroda čo je škoda.Krajina pôvodu Belgicko. Teraz prosím... celý příspěvek >
Co je révě?, 19.6.2011 Obsahuje fotku
Vyzerá to ako roztoč, alebo roztočec. Rozsah napadnutia sa nezdá nejako veľký. Ja mám oveľa viac poškodené listy, v niektorých prípadoch až postrihané a nerobím z toho žiadnu vedu. Zopár ich odtrhnem, lebo aj tak pri presvetľovaní či skracovaní to... celý příspěvek >
Zakládání foliovníku, 2.1.2011
Ďakujem
Zakládání foliovníku, 1.1.2011
chcem sa spýtať že, akú fóliu kupujete a kolko výjde Vás, ja potrebujem pokryť foliovník cca 3x20m. S pozdravom Eugen
Bianca, 29.12.2010
Dakujem, za reakciu, v jari a priebežne budem dodávať fotky, Veselého Silvestra a veľa šťastia v Novom Roku:)
Granátové jablká, 28.12.2010
:)), takže nie som sám. Nechávate ich cez zimu vonku? Ja som to toho roku riskol a nechal som ich von, nech sa deje čo sa deje, uvidíme.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika