Příspěvky uživatele - eugen

Bianca, 24.12.2010
Dakujem za informáciu, zasa som o jednu bohatší. Príjemné sviatky S pozdravom Eugen
Obalová fólia, 24.12.2010
Dakujem, vezmem si to k srdcu:)) Veselé vianoce
Bianca, 24.12.2010
Zdravím, V jari som vysadil okrem iného odrodu EGGER II, cca 40 kmienkov, na nete som hľadal niečo o nej, darmo,. Kmienky som kupil cez kolegu z práce od množiteľskej firmy, v nedalekej Tokajskej oblasti, Podarilo sa mi zistiť že na Slovensku sa... celý příspěvek >
Fyloxéra, 24.12.2010
Dakujem za pomoc. Prajem príjemné prežitie Vianoc
Obalová fólia, 24.12.2010
dakujem za reakciu, apropo, ked ju rozožerie na prach ten prach nebude toxický ked sa dostane do pôdy?
Obalová fólia, 24.12.2010
Dobrý deň. Na budúci rok v jari by som chcel skonštruovať foliovník na pestovanie zeleniny. Problém je v tom, že ho chcem o dosť väčší ako je to bežné.cca 3x25m, Nechcem kvôli tomu kupovať veľké množstvo na to určenej fólie, vyšlo by to dosť draho.... celý příspěvek >
Fyloxéra, 24.12.2010
Napadnutý Bako II, a už vidím prechod ma Izabelu bielu. Izabela čierna pravokorenná, a štiepence Frankovka a novovysadená Bianca(EGGER II) sú ok.
Rezistentna odroda na vino?, 23.12.2010
skúste Bianku(v Maďarsku EGGER II), minulého roku som ju vysadil, je veľmi rezistentná, problém je len v tom že ju treba rýchlo spracovávať na výno lebo rýchlo oxiduje po zomletí
Granátové jablká, 23.12.2010
Chcem sa spýtať či granátové jablká (semenáče) budú rodí a ak tak o koľko rokov. moje črepníkové(40litrov substrátu) majú cca 6 rokov. Treba ich štiepiť?
Fyloxéra, 23.12.2010
Časť môjho pravokorenného viniča pred 3 - 4 rokmi napadla fyloxéra. Nikde som nenašiel žiaden postrek proti nej iba to že treba sadiť štepený vinič. Chcem sa spýtať či niekto sa nedozvedel o nejakom novom prípravku.Veď chémia je dnes na vysokej... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika