Příspěvky uživatele - 168.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Matčino, 26.3.2007
Mohu s Vaším vyjádřením v mnohém souhlasit, protože mám zkušenosti s touto odrůdou v drsnějších podmínkách (kotlina Val. Klobouk). Je to vhodná odrůda i dneska pro horší podmínky, neošetřované sady a na bujnější podnoži. Na... celý příspěvek >
Jak donutit jabloň k růstu nové větve?, 21.3.2007
Není to tak jednoduché, protože stromy mají všeobecnou vlasnost podporovat v ještě bujnějším růstu právě tu vyvinutější a obvykle výše položenou část větví. Nutné je siné zakrácení té vyvinuté části a tak vyprovokovat růst zakrslé části tím, že se... celý příspěvek >
Re: Sekery Fiskars2400 a Fiskars1500PRO su skvele, 17.2.2007
Já mám 1250 a 1500pro,jen tak,na základě diskuze na Zahradě.Až je na jaře vyzkouším ,podám informaci.Horsta Fuchse neznám,není z odpolední směny?A když už jsem se odhodlal k psaní,chtěl bych ještě alespoň morálně podpořit pana J.S.Jeho příspěvky,ny... celý příspěvek >
Vari Jikov DSK 317, 16.2.2007
Někdy stačí ty kolíky nastříkat mazacím sprejem(konkor,WD).To je moje zkušenost,když problém přetrvával i po jejich výmněně.
modrá hortenzie, 16.1.2007
souhlasím s těma hřebíkama a pak taky hnojivo Kristalon na hortenzie.
Jabloně odolné proti nemocem, 21.12.2006
A ještě docela dobrou starou odrůdu "Matčino"
Výběr elektrické pily, 24.11.2006
Četl jste někdy nějakou knihu?Ta bývá ještě obsáhlejší.
Čačanska lepotice, 17.11.2006
Tulu Gras je švestka odlná šarce vyšlechtěná v Rumunsku, protože se šarkou se tam potýkají mnohem déle než u nás.
Banánové jablko, 16.11.2006
Banánové zimní popisuje A. Dvořák v knize "Pěstování jabloní" (1980). Barva je slámovo žlutá. Chuť je navinule sladká s banánovou příchutí, dobrá až velmi dobrá. Vydrží do dubna i déle. Vyžaduje středně až lépe úrodné půdy. Značně trpí... celý příspěvek >
Jaká odrůda ořešáku do vyšších poloh, 15.10.2006
Prosím o radu jakou drůdu ořešáku královského bych měl vysadit v podhorské oblasti aby rodil? Jedná se o nadmořskou výšku 450 m v oblasti Valašska.
Hryzec na jabloních, 14.10.2006
Bojoval jsem s hryzci a souhlasím s tím, že přednost dávají podnožím M9. Já jsem je zlikvidoval dalo by se říci mechanicky a chemicky. Taky jsem rozkopal chodby a zjistil, že vedou blízko povrchu v dosahu motyky. Obvykle ve vzdálenosti 3 - 5 m od... celý příspěvek >
Jak určit Šárku?, 14.10.2006
Poznat šárkou napadený strom není obtížné. Stačí se pozorně dívat na list zblízka, nebo na strom jako celek z větší dálky. Detailní pohled na list odhalí růné skvrny světlejšího zeleného odstínu. Pro porovnání laické a snadnější je lépe umístit... celý příspěvek >
Šarka švestek, 14.10.2006
Mám také poznatky s výskytem šarky na Valašsku (Klobouky). Poprvé jsem pozoroval příznaky šarky v roce 1984 a až později jsem si uvědomil, že nákaza se rozšířila z nově posazených stromků před dvěma roky a souhlasím s jedným diskutujícím, že o... celý příspěvek >
Višně, 10.10.2006
V posledním období se hojně vyskytuje úkaz, že višeň zakvete, nahodí i malé zelené listy a vtomto stadiu většina obrostu zaschne, později v létě část vrcholových výhonů se zazelená ale strom je jinak velmi poškozen. Podle mne se jedná o tzv.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika