Příspěvky uživatele - 32.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimák - užitečný živočich? Čo na to kompost?, 14.10.2008
Zaujimave, sme sa o tom bavili v inom vlakne. Autor knihy tiez potvrdil, ze trava je surovina relativne bohata na dusik. "This means, for example, that grass cuttings are relatively nitrogen-rich, whereas wood is mostly carbon."
Slimák - užitečný živočich? Čo na to kompost?, 14.10.2008
Bezne davam slimakov do kompostu a dufam ze tam aj skonaju a pridaju trochu dusika. Juro
Nově založený trávník - zalévat?, 14.10.2008
Ja som raz takto zasial... bolo to v roku ked slniecko svietilo este v novembri. Krasny rok. Z travy nebolo nic. No ale ona si pockala a isla na jar. Juro
okraje trávníku, 12.10.2008
Ste ma inspirovali. Mame zamkovu dlazbu premac a tam sa pouzivaju aj male prvky 5,7x11,5 cm. Z tychto by sa snad dal vyskladat okraj travy. Vysku maju len 6 cm, cize sa s tym robi lepsie ako s nejakymi obrubnikmi. Hladajte romantiko a technicky list.... celý příspěvek >
okraje trávníku, 12.10.2008
Ad. Daniela. Mate to pekne a hlavne ucelne urobene, i ked ja by som dal prednost trosku nenapadnejsiemu okraju. Ale ako pise host 162,128, trava potom nenapadnu hranicu rychlo zarastie az prerastie. Ono s travou je to tak. Kde nechceme aby rastla tam... celý příspěvek >
okraje trávníku, 11.10.2008
Som rad ze sa zhodneme v nazore na tu zelenu hmotu... taku blbost som kupil, uz nikdy viac
okraje trávníku, 11.10.2008
trava je taka, okraje vzdy riesim na jar
Stonky rajčat, 11.10.2008
chytit tak 10-16 do ruky a sekerkou dobre naprusenou dobre posekat.
Kalifornské žížaly, 10.10.2008
Je tu niekto zo skusenych schopny zgeneralizovat o co je vyhodnejsie mat zizalovy kopost od bezneho nezizaloveho? Tyka sa to casu dozretia kompostu, ci kvality? Alebo je to len taky obchodny tah vybrat z ludi peniaze?
Zásaditá, kyselá, neutrální?, 10.10.2008
Iste ale pre jazierko alebo na nejake bezne skusky pH papieriky s jemnym skalovanim urcite potesia. Elektrody treba menit a kto nie je profik, nema vyznam merat s pH metrom. Da sa nieco aj pomocou vody z uvarenej cervenej kapusty. juro
Zásaditá, kyselá, neutrální?, 10.10.2008
Nemusi to tak byt, ale bezne to tak je. Su to zmesi slabych kyselin a ich soli. Mozu to byt aj sustavy slabych zasad a ich soli, napr. amoniak a amonnej soli. I ked amonnu sol mozno povazovat za kyselinu   a amoniak k nej konjugovanu... celý příspěvek >
Zásaditá, kyselá, neutrální?, 10.10.2008
3 rocny hnoj nemusi mat vela mocoviny. juro
Zásaditá, kyselá, neutrální?, 10.10.2008
1. existuju aj papieriky s citlivejsou skalou (iny indikator) povedzme 4-7. nAPR. bromfenolova ci tymolova modra...?... to len lovim v pamati. Dalo by sa vygooglit. 2. Aj pufrovacie latky pracuju v tom svojom rezime pri konstantnom (viacmenej) pH.... celý příspěvek >
Puškvorec obecný, 9.10.2008
Je to vodna rastlina. Predavaju ju firmy co robia jazierka, ale bol aj v Baumaxe a Hornbachu. Co sa tyka narocnosti, je narocny na to aby sa obcas riedil ten velky prirastok co narastie. Nie je narocny na ziviny vo vode, naopak je to cistic... celý příspěvek >
Lovení potěru, 8.10.2008
Natiahnut na dno sietku, povedzme taku na okna, a obcas dvihnut. Musi mat velku plochu aby zabrala velku cast jazierka. Pisete, ze sa vam vytreli v malom jazierku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika