Příspěvky uživatele - 32.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
špatný kompost - proč?, 6.10.2008
Pani pisala, ze vysadzala priamo do kompostu. Nie vsetkym rastlinam sa to paci, i ked niektorym sa naozaj v komposte dari. Pri obsahu dusika 1 %, to moze byt naozaj pre niektore rastliny vela. Vzhladom na mokre pocasie, ziviny mohli odstartovat rast... celý příspěvek >
přezimování karasů v jezírku, 6.10.2008
1 m je skoro tutovka. Ak nepotrebujete mat farebne rybicky, potom akekolvek domace... Menej je viac. Hlavne pre zaciatok. Prve mesiace by som nechal jazierko bez ryb. Ja som kupil slnecnice a jeseterov (i ked tie az tak domaci nie su). Jeseter je... celý příspěvek >
špatný kompost - proč?, 6.10.2008
A pritom soja moze mat bielkovin tolko co maso.
špatný kompost - proč?, 6.10.2008
Vidiet, ze mate prehlad. Ono, ucili nas, ze schopnost bilinozravcov travit celulozu (ci s pomocou bakterii alebo inak) je hlavne z dovodu ziskania vnutrobunkovych bielkovin. Bilinozravci maju v podstate pristup k bielkovinam ciste rastlinneho... celý příspěvek >
Snížení kyselisti ve víně, 5.10.2008
Druhe kvasenie nemusi spravit vinu moc dobre. Potom nie je iste, ci kvasenie kyseliny odstrani kyslost, ci nezmeni len anion kyseliny a kyslost zostane. Mozno by pomohou vapenaty bentonit alebo zeolit. Ale mozu obsahovat stopy jedovatych latok, takze... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 5.10.2008
ale bez vody/...?
hnojení brambor, 5.10.2008
nepomylili ste si temu?
Sekačka na 3 ha okrasného trávníku?, 5.10.2008
Myslim, ze ak ma (bude mat) niekto 3 ha okrasneho travniku, mysli to vazne a ma prostriedky na jeho udrzbu, je uletene diskutovat na internete s cim ho sekat. Obradte sa na profesionalov. Je v hre trochu viac ako hobby pre potesenie.
špatný kompost - proč?, 3.10.2008
Myslim si, ze kompost jednoducho korene rastliny spali, pripadne vzhladom na obsah niektorych latok moze obmedzit ich rast. Tak ako tlejuce listie, trava, hnoj... Len niektore rastliny maju radi riadnu nadielku zivin. Ako sa hovori, vsetkeho vela... celý příspěvek >
Podklad pod folii, 3.10.2008
Ja som dal koberce a cez to este aj geotextiliu. Nech sedi na makkom.
špatný kompost - proč?, 3.10.2008
Skutocne, na respiraciu som uplne zabudol. Snad mi to kravicky odpustia.
špatný kompost - proč?, 2.10.2008
Hnoj je predsa len aktivnejsia forma, ktora stale pracuje a ziviny uvolnuje postupne. Dobry hnoj a jeho ucinok poznat niekolko rokov. Kompost je v podstate ukonceny proces. I ked trava obsahovala viac dusika, konecny kompost ho obsahuje relativne... celý příspěvek >
Realizacia zavlazovania, 2.10.2008
Mam Hunter MP rotator. O vyhodach som uz tu pisal. Najlepsie zmerat zahradu dat predstavy na papier a ist do Intersadu do Jura pri BA, pripadne k inemu predajcovi. Hunter je pomerne lacny, lebo to je nie hobby produkt. Hobby vyrobky rataju s nadsenim... celý příspěvek >
Rondela vs. rozprašovač, 2.10.2008
...to neviem, ale da sa to zistit. Najprv treba vychadzat z krivky zavislosti prietoku cerpadla od tlaku. Potom treba zistit prietok rozprasovaca, pripadne zavislost od tlaku. Ak je ten mensi, ako potrebuje cerpadlo, tlak z cerpadla stupne na prilis... celý příspěvek >
špatný kompost - proč?, 2.10.2008
Udaj dusika pre travu vo vasom zdroji je vyjadreny nie na susinu ale na cerstvu travu. Cize v susine je podstatne vyssi. Podla pracoviska na Cornell Univerzity (http://compost.css.cornell.edu/OnFarmHandbook/apa.taba1.html) su obsahy N v susine su... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika