Příspěvky uživatele - 82.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 9.10.2020
Dobry den, doporucujem destilat dochutit syntetickou aromov. Netreba sa toho bat, synteticke aromy su uz dnes uplne inde ako pred par rokmi, ak pouzijete kvalitnu aromu ani najvacsi znalci nebudu schopni poznat rozdiel oproti pravej arome. A k tomu... celý příspěvek >
V akom pomere riedit kvas, 7.9.2020
Davate do kvasu synteticku aromu a s akymi znackami mate dobre skusenosti? Ja to teraz idem dat 1x, tak si necham poradit. Ked to nariedim 2:1 tak nejaku aromu bude treba pridat, aby bolo citit aj nejake to ovocie.
V akom pomere riedit kvas, 4.9.2020
Tak to mi pride ako poriadne plytvanie a hedonismus robit cisty neriedeny kvas. Robim kvas uz druhy rok a riedim 1:1. Takto mam vypalene dvojnasobne mnozstvo "kořalky". Tezaz skusim s tymi slivkami nariedit 1:2 (1 diel masa, 2 diely omacky) a uvidim... celý příspěvek >
V akom pomere riedit kvas, 3.9.2020
Tak ono to bola skor taka zmeska - čerešne, maliny, jahody, višne s prevahou tých čerešní. A ako vravim paleničiar zmiešava kvasy, lebo ma 300l kotol, tak tam sa tých mojich 100l stratilo. Ceresnovica bola taka normalna, na výhru v sutazi sice nema,... celý příspěvek >
V akom pomere riedit kvas, 2.9.2020
Zdravim, chcem sa spytat skusenejsich, v akom pomere riedite kvas cukrovou vodou. Ja som v juni mal asi 50l čerešnoveho kvasu a nariedil som ho cukrovou vodou v pomere 1:1, teda na vyslednych 100l kvasu.  Palenica mi z toho vypalila 10 l... celý příspěvek >
Refraktometer - poradte vhodny, 23.9.2016
OK, kupim teda tento, ďakujem za názory.
Refraktometer - poradte vhodny, 22.9.2016
Napr. či ten rozsah je postačujúci 0-32 brix, alebo či nie je lepšie nejaký s inými jednotkami Oe, KMW... Tiež či cena nie je priliš vysoka - 37€, neviem, som len začiatočník, tento rok som 1x založil kvas, tak si necham poradit skusenejšími.
Refraktometer - poradte vhodny, 22.9.2016
Dobrý deň, chcel by som kupiť refraktometer na meranie cukornatosti slivkoveho kvasu (v buducnosti možno aj jablkoveho, hruskoveho a pod) Našiel som tento pristroj. Mozte sa na to prosim niekto skusení mrknuť, či je vhodný, aby som nekupil... celý příspěvek >
Náhrada škody od pálenice, 25.8.2016
Neviem čo stale mate s tym vymyslom.  Ved tych 40 kg som tam nefikol naraz ale postupne. A vzdy som pridal aj drozdie, teda už rozbehnuty kvasok z droždia vody a cukru a tiež som dolieval aj vodu. Bolo to cele v 200l sude, z toho 100l bola... celý příspěvek >
Náhrada škody od pálenice, 24.8.2016
Dobrý deň, mam negativnu skusenost s jednou nemenovanou palenicou, ktorá odo mňa chce vymahat nahradu škodu za sprasený kvas. Ide o to, že som v juli dal u nej vypaliť cca 100l čerešňového kvasu, ktorý dali palit spolu s kvasmi od dalších 3 ludi... celý příspěvek >
Neznám název kytičky, 24.5.2012
Camassia leichtlinii
Vrúble, 2.12.2010
Pestujem slivky v nadmorskej vyške okolo 800 m.n.m. Ani jedna z odrôd nemá príznaky šárky /Domáca veľkoplodá - Bystrická slivka/. Asi pred 10. rokmi som vysadil Čačanskú lepoticu, ktorá mala na listoch šárku. I keď táto odrôda rodí v týchto drsných... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika