Příspěvky uživatele - 210.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2020, 3.2.2020
Zdravím. Pěstuji papriku Amy ve skleníku i venku (400 m.). Tam stačí jen chráněná poloha nebo dát okolo igelit. V nevytápěném skleníku trháme na přelomu 6/7 měsíc v bílé zralosti. Některé dozrají do oranžové. Lepší je ale trhat a úroda je mimořádná... celý příspěvek >
Opatření v sadu proti suchu, 11.11.2019
Ropný derivát?
Pestovali jste okru?, 2.9.2019
Mám stejnou zkušenost. Nic z toho nebylo.
Mochyně peruánská barva a chuť, 27.8.2019
Nejlepší jsou plody, které jsou oranžové a ještě drží na rostlině. Ldyž pak spadnou, jsou úžasné.Takové jsou jako ananas s broskví. Plody, které jsou zelené a spadnou, sice dozrají, ale chuť není dobrá. Zelené se nejí, obsahují solanin. Mochyně se... celý příspěvek >
Lze vypěstovat afrikány ze sebraných semínek z odkvetlých květů?, 6.8.2019
Mně vyroste každý jiný, ale asi to je tím, že mám vždy více druhů a pak se z nich stane kříženec. Pokud chcete mít jistotu, že budou všechny stejné, kupte si originální balení. Při předpěstování dejte pozor na mrazíky. Lepší je předpěstovat si je... celý příspěvek >
Kroucení - svinování spodních listů rajčat, 20.7.2019
Je to běžná reakce rostliny na výkyvy vody. Letos mám jednu odrůdu zcela pokroucenou, druhá to má méně. Žádné chemie na zahradě nepoužívám, takže aju v trávě nemůže nic být. Obvykle to bývá více na kraji řady směrem na západ.
Habanero Orange, 22.3.2019
Mně některé chilli vylezly po měsíci. Třeba ještě vylezou.
Bejlomorka maliníková - pomůže lep?, 10.3.2019
Tak tohle mě taky napadlo, že už ten prut nebude stát za nic. Je mi těch prutů líto. Letos to s malinami bude špatné, ale co se dá dělat, půjdou za těmi ostatními: cvak :( Díky za radu.
Bejlomorka maliníková - pomůže lep?, 10.3.2019
Našla jsem na malinách hálky bejlomorky a pokusila jsem se je z prutu vyřezat. Bohužel, napadení bylo tak hluboké, že se prut stejně zlomil. Teď mě napadlo, že bych mohla hálku a okolí pomazat lepem, aby se bejlomorka přilepila, až... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika