Příspěvky uživatele - 110.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zastřihnout stromky?, 19.11.2016
stromek co jsem zastřihl
Jak zastřihnout stromky?, 19.11.2016 Obsahuje fotku
Našel by se prosim někdo, kdo by mi poradil se zastřihnutím stromků? Nejsem zahrádkář a nevím, jestli na tom můžu něco zkazit. Na prvním obrázku je stromek, který má moc vetviček a já nevím, které ustřihnout úuplně a které zakrátit. na druhém je... celý příspěvek >
Nepostříkal jsem stromky, 1.7.2016 Obsahuje fotku
a ještě jeden 
Nepostříkal jsem stromky, 1.7.2016 Obsahuje fotku
a dalsí 
Nepostříkal jsem stromky, 1.7.2016 Obsahuje fotku
dalsi
Nepostříkal jsem stromky, 1.7.2016
Nepostříkal jsem stromky, 1.7.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, tak jsem se tam byl dívat a žádne píďalky jsem nenašel, ale za to tam je spousa mravenců. Můžou i ti ožírat listy?  Tady je pár fotek, jinak díky mo za rady a omlovám se za kvalitu fotek :)
Nepostříkal jsem stromky, 30.6.2016
Jsou to trnky...  Ráno jsem se tam byl dívat a mám rozežrané listy, takže mi stromky nejspíš napadli píďalky, jestli se nepletu. Žádnou jsem sice nenašel, ale jenom jsem to rychle proletěl, protože jsem musel jít do práce, takže tam dnes ještě... celý příspěvek >
Nepostříkal jsem stromky, 29.6.2016
Zdravím, na podzim jsem poprvé sadil stromky, ale nevěděl jsem, že se musí stříkat už v březnu a já to propásl. Je to velký poblém u mladýh stromků? A je teď na postřik pozde, nebo se to nesmí? Předem děkuji 
Jak přidat cukr do kvasu z jablek, 29.10.2015
Zdravím, letos pálím poprve jabka a chci se zeptat, jak kvas osladit. Chci dat 1kg na 100l, cukr vyvařit ve vodě a pak ho tam vlažný nalét. Nevím ale jak to udělat, jestli udělat díru a nalét to tam, anebo jen na povrch a promýchat to. Můžete mi... celý příspěvek >
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 12.10.2015
Tak to vám zavidím :) Já budu v sobotu sadit, tak snad se taky brzy dočkám :)
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 6.10.2015
mám namysli z těch šesti
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 6.10.2015
Ještě jednou děkuju za rady. Měl jsem v plánu nasadit jen pár stromků na pálení. Asi jen něco kolem pěti, šesti. Protože jsem nikdy nesadil, tak mám strach že do toho vrazím nějaké peníze a pak mi to sežerou srnky, nebo z toho nic nevyroste.... celý příspěvek >
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 4.10.2015
Děkuju vám za rady, vezmu asi ty Durancie. Ještě jsem žádné stromky nesadil, tak snad to nezvořu :)
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 1.10.2015
*v říjnu :)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika