Příspěvky uživatele - 205.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtička větví - poradíte?, 22.4.2020
U nás se letos objevil kontejner, prý ze zákona. Tak snad ten zákon platí v celém státě. Pravidelně se po naplnění vozí na kompostarnu. Tím pádem jsem s drcenim skončil.Pomalubezne drtice jsou na jednobrdo.Mam hodně let značku Atika.Delal jsem na něm... celý příspěvek >
Proorávání brambor s VARI, 21.4.2020
Věřte tomu, ze kdyby to za to jen trochu stalo, tak by se s tím ten nejmenovaný výrobce klidně zabýval.Ale protože to není vůbec tak zajímavé, jak popisujete, tak dodává příslušenství jaké dodává.Vsechno je promyšlené do detailu i práce s tím je... celý příspěvek >
Proorávání brambor s VARI, 20.4.2020
Mám na koncích záhonu místo tak jezdím na volnobezky a otočím. Nemám místo zamknu jednu stranu a na druhou se po zařazeni zpět otočím. Nekdy je mi líto napr.okolnich řádku které dílem i poslapu tak klidně couvám i 15 m. Hloubku chcete-li výšku... celý příspěvek >
Proorávání brambor s VARI, 13.4.2020
Tak se mi zda, ze jste zamíchat hrušky a jabka dohromady. Buď prooravam klasicky a mám Radlice vzadu, nebo použiju místo hlavních kol prooravaci kola (asi ty ozubené) a s téma mužů prooravat i ve vysoké bram.nati.A teď proč mám u té první varianty... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 29.2.2020
Gigaeschop digitální termostat. Presnost 2 stupně.
Šunka bez rychlosolí, 6.2.2020
Nevím jak před 35 lety ale já používal pragandu v roce 1970.Rozmoceny papír mi nevadí.Sunka bez pragandy je šedivá.Z kurete šunku nedělám.Jsou to sračky už syrové a domácí (bio😀) snim pečené. No další názor.Divim se ze maso nenakladate... celý příspěvek >
Šunka bez rychlosolí, 5.2.2020
Zdravím Radka. Ano jednou za čas si zajdu do Perlovky a koupím si 20 dkg šunky. Kdyz ji budu dělat doma jediné s pragandou. Co je za problém? Je to názor. I s brizou se dá udit.😀👍
Šunka bez rychlosolí, 5.2.2020
Na straně 1 popisuje ch. Ali co je rychlosul, proč se používá, co jsou ečka, proč se pouzivaji. Sunka bez pragandy je veprovka.
Vřící voda v čerpadle, 29.1.2020
Pod tím odkazem jsem našel toto. Jednostupnova sigma. To si opravdu myslíte ze má plastová kola?Proc radit za každou cenu? V čem je chyba?No třeba v sací koši, vodním sloupci(není voda) v jističi který by v tom případě vypnul, následně jsou zničena... celý příspěvek >
Generátor kouře, 27.1.2020
Ze to zhasina nemusí být stepkou.Venkovni teplota nezajímá protože pracuji od 20 st. do 80 st. Dal jsem se na dymbox/generátor tak k tomu musím mít elektrickou spiralu 2 kw. dig.termostat. Dymbox polsky jak jsem ho viděl a pak podle nej udělal nemá... celý příspěvek >
Sůl v naloženém mase na uzení, 25.1.2020
Nereste co se vam vejde nevejde. To není zásadní. Vakuovacka všechnu slanou vodu kterou tam jehlou nastrikate znovu vysaje. Za další, dat 2deka soli nebo 20 deka je taky rozdíl. Ani vás postup, tedy 2 gramy na deci a pak obalit v soli za týden nic... celý příspěvek >
Sůl v naloženém mase na uzení, 25.1.2020
22g/litr není, je 240g / litr a pak z toho 1 deci na kilo masa. Napichate a vakuovacka vám to vysaje.Napichal bych to a nechal v lednici týden 10 dni je to slané akorát. Když to ještě obalite v soli je to nepozivatelne, velmi slané. Pro to... celý příspěvek >
Generátor kouře, 22.1.2020
Jakou teplotu?20 -80st.Podle toho co chci dělat.Klobasy na studeno - venku do 20 st. uvnitř do25 st.Upoustim od toho. Raději teple do 70 st. a vakuum do mrazáku.Stepky 15kg buk 0/5 čistím mechanicky, vzduch min.200l je to na kompresoru napsáno.Moc i... celý příspěvek >
Uzení masa, 8.1.2020
Taky nastrikuji 24% lak 1dcl/kg.Na digitálním teploměru nařídím 80 st. teplotu a prázdnou ji zahřívám asi 10 minut (je dřevěná) Jen než dam provázky na maso a oplachnu vodou. Pak to tam vložím a bez dýmu ohřivam asi 40 min. Stále na 80 st. Pak... celý příspěvek >
Elektrická udírna z Mountfield, 20.12.2019
Nechápete, proč si někdo koupi drahou udirnu v MF? No protože na to má.😀To je stejne, jako bych napsal ze nechápu, proč si někdo kupuje dymbox v Polsku za 2tisice, když si ho muže za par kacek udělat. Udirna, jakákoliv pracuje s teplotami,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika