Příspěvky uživatele - 205.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 12.12.2019
Děkuji pane PP. Mechanizmus se nachází vlevo od kohoutku na zavíráni paliva pod sestihranym šroubkem. Nic jsem nerozdelaval jen jsem to prostrikl univerzálním mazivem WD40
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 12.12.2019
Uměle vyvolávaná hysterie se starým palivem/benzínem je směšná. Běžně mám palivo v nádržích převážně 2T motorů... Nemáte pravdu. Beru to ze jsme na internetu a muže tu každý psát co chce. Debata je o motoru Honda.Vic se k tomu nebudu vyjadřovat.... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 8.12.2019
Pane to je debata. Benzin ne, palivo ano.Kdyz nechcete Vervu, tak používejte třeba slivovici.Zacatecnik vám nerozumí a ostatním to je jedno. Všechno co se dá použit už tu dávno četli.
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 1.12.2019
Píšete, ze mate z Hondou dvacetiletou zkušenost. To vítám akorát mi vadí, ze někdy nechápu některé rady.Dam příklad. Nechám déle sytič píšete. Předpokládám ze tazatel má jako já sytič na klečích a musel by celou dobu nechávat motor běžet na plný... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 1.12.2019
Hele to se nedá číst. Co děláte každý rok?Jako ze čistite každý rok karburator?To si opravdu někdo mysli, ze Honda neumí udělat motor, který jede i při teplotě mírně pod nulou.?Vite jak pracuje sytič?Myslim ten, co se zapíná mechanicky kouli na... celý příspěvek >
Pohonná jednotka Vari GSV 190, 19.11.2019
Na odkazu není slovo česky, znám lepší. Na co potrebuju zadní vývod? Vašemu svahu nepomuzem, to je jen váš problém. Doufám že těch 7 přepravek opakujete několikrát, nebo je to jen opravdu jednou? Tady to si prohlédněte jaký k tomu mají vztah a co s... celý příspěvek >
Pohonná jednotka Vari GSV 190, 16.11.2019
PP - vy se vždycky chytnete nějakého slovíčka a s nim operujete.Ja s tím dělám, a vím co je čekat u ostredive spojky kdy zabere a couvne třeba jen o půl metru. Je to zážitek, takže se tomu vyhýbám. U rotavatoru to vůbec nedělám. Když je to fakt, ze... celý příspěvek >
Pohonná jednotka Vari GSV 190, 16.11.2019
Pravdu má a nemá.Kdyz za něco dam 50 a víc tisíc, tak se snažím se to naučit ovládat.Levou ruku na vypínání zapalování uvolním buď tak ze ho vypnu, nebo ze packa pod prsty se nehne a motor tedy nezhasne.(mrtvy muž)Co se týká pravé ruky tak ano, nejde... celý příspěvek >
Domácí klobásy, 4.11.2019
Ano a pokud by tedy někdo chtěl udit pomoci generátoru klobasy studenym kouřem, tak by musel v létě, kdy je teplo nad 20 st. Udit buď v noci a přes den to schovat do sklepa, nebo to v tu dobu nedělat. Uzeni teplým kouřem je bez problému protože... celý příspěvek >
Co se zeminou po rajčatech, 3.11.2019
To si jako myslíte, ze když mám ve skleníku rajčata, tak ze každý rok zeminu vyvozim a přivezu novou? To by ta moje polovicka jela.Vseho co se urodi, mám 3x tolik než potrebuju, rajčata nemůžu ani vidět. Až zas příští léto. Tady když se nemoči na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika