Příspěvky uživatele - 6.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2021, 12.2.2021
To topidlo vypadá dobře, určitě by to stačilo na skleník 24m2. A předpokládám, že skleník máte poblíž domu, takže si můžete do skleníku dat sondu teploměru a z domu dle teploty pustit ventilátor na 1000, nebo 2000W. Alex
Rajčata 2021, 12.2.2021
Ještě k tomu datu vysazování do studeného skleníku. Je škoda nevyužít jedné z mnoha největších výhod skleníku, což je dřívější výsadba než venku. Ovšem je potřeba vzít v úvahu jestli je ve Vašem případě nějaká možnost skleník vyhřívat v době... celý příspěvek >
Ponorné čerpadlo do studny, 16.1.2021
Dobrý den, chtěl bych se podělit se zkušenostmi při používání ponorného čerpadla do hluboké (12m) kopané studny.Jedná se o: Ponorná vodárna DIVERTRON DAB1200M je 4 stupňové jednofázové ponorné odstředivé čerpadlo s integrovanou elektronickou... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 29.1.2020
Koukám, že Ti zbyde čas i na luštění křížovek. Usuzuji tak z toho, že píšeš  "MP se mi odměnila". Nevím to jistě, ale mám zato, že MP je asi "Moje Píle". Nebo jak to je správně? Není to náhodou druh rajčat to MP?  Alex
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 28.1.2020
Tak to Ti závidím, jak máš už teď velká rajčata. Je vidět, že ses do toho pořádně "obul". Taky nelze nezávidět možnost pozvat si na fotografování jednu z Tvých studentek s chytrým telefonem. Jak vidno obrázky rajčat se jí povedly... To já mohu... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 26.1.2020
Tak já už nepotřebuji přisvětlovat v době, kdy mně kvetou. Takže to ani nestuduji. Vše za mně udělá slunce. Ale rád se přiučím. Třeba k tomu jednou dojde. Jinak to Tvoje svícení na podporu květů a plodů určitě bude s příslušnou "teplotou" světla... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 26.1.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, všem držím palce - především ale sobě. Jelikož nemám podmínky k tomu, abych se zúčastnil závodů ve vypěstování co nejrannějších rajčat, tak jen se závistí čtu o vašich úspěších. Vždyť konzumovat někdy v březnu vlastní rajčata - to je... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 23.8.2019
Milane blahopřeji k těm desítkám kil rajčat, já to nevážím pouze rozdávám, jím a zpracovávám. Ale na tvém zajímavém popisování tvého života s rajčaty mne zaujala věta - cituji" Plody jsou nepoškozené, bez kresby či deformace, chuťově normální,... celý příspěvek >
Pěstování chilli papriček Habanero, 7.8.2019
Zkušenosti z folníku mám podobné v tom, že zpočátku paprikám taky opadávaly květy. Teď už neopadávají prakticky vůbec a papriky bohatě kvetou. Ovšem zajímavé je to, že zpočátku když květy opadávaly, byla teplota stejně vysoká, jako nyní. Asi je v tom... celý příspěvek >
Stekovics - spôsob pestovania rajčín, 22.7.2019
Každopádně je to velmi zajímavé ale taky rozporuplné video.Např. když na závěr doporučuje pěstování rajčat v nádobách na balkonedch. Ale před tím říkal, že k takovému pěstování je potřeba nádobu aspoň 200l. Nebo to pěstování stále na stejném... celý příspěvek >
Mochyně - žloutnutí listů, 18.7.2019
Taky jsem mochyni peruánskou zasadil do menšího kyble a taky začaly žloutnout listy. Tak jsem ji z květináče vytáhl (kořeny byly velmi husté i na kraji) a přesadil do volné půdy. Má obrovský kořenový bal. Takže nádoba na sázení by měla být dost... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 23.6.2019
To vám tam místo salátů vyrostou topoly. Salát je rostlina krátkého dne. Lepší by bylo asi mulčovat trávou. Alex
Papriky 2019, 18.5.2019 Obsahuje fotku
Pěkné malé papričky, to já jsem si asi před 14 dny všimnul, že v mém folníku se prohání ve velkém množství mravenci, což nevěstí nic dobrého. A zanedlouho se objevily mšice na listech mých paprik. Takže následovalo hubení mravenců a následně postřik... celý příspěvek >
Papriky 2019, 8.4.2019
Papriky se dávaly odjakživa po dvou. Obzvlášt do skleníku, kde je trochu níň světla a mají snahu se vytahovat. Ten jeden kus papriky zavedli během posledních asi deseti let prodejci přísad. Dřív stála jedna "dvojpaprika" kolem 10ti - 15ti Kč. Ale teď... celý příspěvek >
Uklízet folník?, 29.3.2019
Stanislawe, já jsem to pochopil a věřím, že i jiní čtenáři tak, že pokud jste byl zahradníkem a provozoval jste velký folník, tak jste byl logicky profesionál, který se tím živil (taky se říká "pěstuje to na kšeft"). A chápu, že tehdy by byl můj... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika