Příspěvky uživatele - 84.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plastový kompostér a žížaly, 14.5.2018
Když nachytám "české" žížaly v zemi nebo na starém hnoji a dám je do kompostéru, nezalezou pod ním zase do země?
Jak na Mandelinku bramborovou?, 14.5.2018
Neznamená ta systemičnost právě pronikání do rostliny? Není to horší?
IBC kontejner na vodu na zahradě, 3.5.2018
Díky.
IBC kontejner na vodu na zahradě, 3.5.2018
To jsem se právě ptal, ale bylo mi odpovězeno poměrně neurčitě, že neví a že je to vypláchnutý... :-)
Rýč, 24.4.2018
S pařezem máte možná pravdu, nicméně šlo mi o to sklouzávání při přeseknutí kořenu. Díky za reakci.
Rýč, 24.4.2018
Měl bych otázku stran zakončení "lopaty" rýče - oblouček nebo špička? (Nejde mi o rovnost/nerovnost topora*, ani o to, jestli je to Fiskars nebo něco jinýho a kupodivu ani o samotné rytí.) Jde mi o "obrývání" zbylých pařezů a jejich kořenů v... celý příspěvek >
Zvedák na zahradní traktor, 18.4.2018
Mám dva dotazy. 1. Když zvednete traktor na bok, tak vzdálenější lišta se musí přece hůř čistit, ne? To pak zvedáte z obou stran nebo lezete pod traktor? Když zvednu vpředu, dostane se zleva i z prava stejně. 2. Proto by mi vyhovoval (ještě... celý příspěvek >
Na 1300 m2 lepší sekačka nebo jetý traktůrek?, 11.4.2018
Tak nakonec to vzalo rychlý konec. Dostal jsem se v blízkém okolí k traktůrku ve velmi dobrém stavu za poměrně dobrou cenu (21 000 Kč) a vzal jsem jej. Díky za všechny reakce.
Na 1300 m2 lepší sekačka nebo jetý traktůrek?, 9.4.2018
Mám na asi jednotýdenní sečení cca 1300 m2 trávy (teď ještě méně, do dvou let ano). Je to prakticky na rovině, pouze trávník není udržovaný a jsou tam "díry", které by se asi časem srovnaly. Není to v kuse jako fotbalové hřiště, ale jsou v tom... celý příspěvek >
Klíšťata na zahradě, 2.4.2018
Taky jsem to pročetl celé od začátku, trošku to povytáhnu. Klíštata už mají sezónu a já dnes ze šestikilového psa vytahal 40 klíšťat od 1 mm do 3 mm, těch malých nejvíc (ano moje chyba, obojek budu kupovat až zítra) a to všechno z hlavy a... celý příspěvek >
Jak se zbavit vrabců, 4.3.2018
Připojil bych se k dotazu - máte zkušenosti s těmi "proptačími" hroty? Je to dost drahý. Potřebuju s tím pokrýt si ce jen tak 2 - 3 metry okapu, aby nes.ali na lavku pod okapem, ale nechci vyhazovat cca pětistovku za něco nefunkčního. Těch hrozů je... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 7.10.2017
Odpovídám sám sobě (teď jsem zaregistrován). Vybral jsem nakonec 3541 a jsem spokojen. Pořezal jsem už téměř všechno. Větví mám na volné hromadě snad 50 kubíků, kmínků z koziček asi 4 kubíky. Kábel sice musím hlídat, ale jde to. Hlavně -... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 3.8.2017
Procetl jsem cele vlakno i jine, na ktere jsem narazil. Dosel jsem do stavu, kdy zrejme uziji pilu. Pozemek je cca 100 metru dlouhy (prodluzku natahnu), zarosteny naletky, krovim, bezem a neidentifikovatelnymi stromky. Rikal jsem si, ze az to... celý příspěvek >
Prekopavate rucne brambory po vyorani Vari?, 24.8.2011
Diky za reakce, vypada to, ze rozhodnuti bude pro Vari, ale otazka se presune do roviny co koupit. To uz bude resit zvlast. Limit bych videl tak na cca 20 000 za starsi kousek nejakym tim zakladni prislusenstvim.
Prekopavate rucne brambory po vyorani Vari?, 23.8.2011
No ted je to tak, ze jeden clovek z dediny to poore normalnim traktorem (jeste mame kousek cibule, cesnek, dyne, oharky), jinej to potom "malotraktorem" kultivuje a nacaruje na zemaky. Zbytek delame rukama. Co se tyka penez, nemusi mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika