Příspěvky uživatele - 120.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sršeň obecná - likvidace, 25.7.2019
Dobrý den. Rád bych znal názor od dalších lidí. Letošní rok jsem pozoroval úbytek hmyzu okolo mého domu. Nemám tolik komárů, hovad, much, ale určitě mizí i příjemnější hmyz. Nevidím vůbec slunéčko a nebo v noci zcela málo zahlédnu světlušku.... celý příspěvek >
Zahradničení - relaxační koníček, 20.7.2019 Obsahuje fotku
Příspěvek jen pro pobavení: Tento rok zakoupen fóliák z bauhazu. Stanové kolíky co k tomu byli měli asi 10cm. Věděl jsem, že bude určitě někdy foukat, udělal jsem si tedy svoje, které měli snad půl metra a zatím co jsem hodoval v nedaleké... celý příspěvek >
Choroby? Nebo jen počasí?, 5.7.2019
Zdravím zahrádkáře. Rád bych požádal o radu ohledně postřiku rajčat. Soused má na plotě našponované okurky, které mu napadla plíseň a to pořádně. Hned vedle plotu s jeho okurky mám rajčata, která jsou zatím "zdravá", mám je previntivně... celý příspěvek >
Cuketa - nemoc, 3.7.2019 Obsahuje fotku
Zapoměl jsem se přihlásit, omluvte druhý příspěvek kvůli fotce.
Cuketa - nemoc, 3.7.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všechny. Prosím o radu ohledně listů cuket. Dnes jsem objevil na listech "fleky" nevím o co přesně jde tak nevím jak dál postupovat. Je to normální jak na príspěvku výše, nebo je to nějáká nemoc? A nyní bych se chtěl zeptat ke... celý příspěvek >
Copak těm paprikám asi je?, 27.6.2019
Je pravdou, že po krupobití jsem na záhonek nevztáhnul ruku a hlína je udusaná jak beton. Pořádně to tedy okopu, zálivku omezím a hnojení také. Uvidíme co to přinese.
Copak těm paprikám asi je?, 26.6.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všechny. Týden po krupobití je za dveřma. Papriky, stejně tak i vše ostatní dostalo záhul. Parikám zežloutly listy, které postupně upadávají, je něco, co pro ně můžu udělat? Pravidelně jsem hnojil krystalonem. Byly krásně zelené a... celý příspěvek >
Copak těm paprikám asi je?, 23.6.2019 Obsahuje fotku
Může mi prosím někdo poradit co s parikama? Po předchozím krupobití jsem si přikoupil asi 6 paprik a před dvěma dny vysadil do fóliáku kdyby krupobití přišlo znovu ať mám alespoň něco schované. Po dvou dnech jsem zahlédl "povlak" na listech. Je... celý příspěvek >
Zapach dymu, 23.6.2019
Dostavám pravidelně na košt pálenky skutečně z domácího pálení. Jednoplášťový kotel a vždy v pálence cítím něco spáleného. Pálenek bylo doma nazhromážděno tolik, že jsem s nima začal experimentovat jak se zápachu zbavit. Takže: přidáním cukru do... celý příspěvek >
Zahradničení - relaxační koníček, 20.6.2019
Já vím, že vždy může být hůř :D a taky že se vše zpamatuje... Rajčata polámaná, pariky bez listů, saláty na sračky, cukety okurky dýně patyzony děravý jak ceďák. Průměr největších krup 13,2mm :D :D :D Naleji si sklenici dobrého vína k tomu... celý příspěvek >
Zahradničení - relaxační koníček, 20.6.2019 Obsahuje fotku
Tak nevím teda jestli to není poslední kapka :D :D :D 
Zahradničení - relaxační koníček, 18.6.2019
Mospilan vyzkouším a uvidím, snad se nepřemístí na rajčata, to by mě asi trefil šlak. Mravenci mi zmizeli ze záhonků co jsem před dvěma týdny vyhodil na kompost asi 60 Kg hrušek. Zcela vyjímečně přijdou z rána pro nějákou housenku, takže vyčistí... celý příspěvek >
Zahradničení - relaxační koníček, 18.6.2019
Tak jsem se krom hrášku letos pustil i do pěstování ostatní zeleniny i ovoce a v celku ve velkém.(rajčata, papriky, kedlubny, brokolice, květák, mrkev, petržel, jahody, okurky, dýně, cukety, určitě ještě něco dalšího včetně bylinek). Ke všemu... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň?, 26.5.2019
To jsou odpovědi co jsem potřeboval! Jakožto začátečník na rajčata byť mám přečtené co jak mám dělat a doufám, že jsem dělal správně, mě nikde neinformovalo, že sluneční svit může takto "uškodit".Všude jen plaší s plísní a rúznými potvory a proto... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň?, 26.5.2019
Tak spoň je tam preventivní postřik :D No dobrá, ale co jsem udělal špatně teda? Rajčata zakoupená ze zahradnictví. Několik týdnů v domácnosti na slunném prostředí dovolím si říct s nekolísající teplotou. Občas trochu uvadla nedostatkem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika