Příspěvky uživatele - 234.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honeycrunch, 7.3.2018 Obsahuje fotku
Pavel_CZ: Máte pravdu, Honeycrisp a Honeycrunch sú jedna a tá istá odroda (foto 3). To kríženie ktoré uvádza pán Fiala nie je správne. Ohľadom pôvodu to bola tak trochu detektívka, pôvodné mylné údaje boli uvedené na správnu mieru až genetickou... celý příspěvek >
Jak orezat tyto slivky, 6.3.2018
M.Vesely: Aj tento stromček je zo škôlky kvalitne zapestovaný a poskytuje Vám dokonca viacero možností povýsadbového rezu. Ktorú zvolíte závisí najmä od želanej výšky kmeňa, a tiež je vhodné aby ponechané kostrové konáriky smerovali podľa možnosti... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 29.10.2017
Dnes som zasadil 4 jablone (Melrose, Red Jonaprince, I18/1 a Matkino) + jednu stromčekovú čiernu ríbezľu. V takomto silnom vetre som ešte nesadil, aspoň že postupne prestalo pršať. Podmienky teda zďaleka nie ideálne, ale musel som to dokončiť, v... celý příspěvek >
Kde koupit jabloň Pinova, 29.10.2017
Dr.Vysloužil: Kdeže, toto je paráda! Tak trochu "utajovaná" odroda, ktorá možno skončí mimo dosahu hobíkov. IH
Hniloba a opadání jablek, 27.8.2017
Bybyn: Nepoškodené jablká nezvyknú zo stromu padať, ak nenastanú extrémne podmienky (napr.dlhodobé sucho, víchrica). Niektoré odrody majú sklon k opadávaniu plodov v čase dozrievania, napr. Melodie, Rosana, Prima, Gravštýnske. To ale nie je Váš... celý příspěvek >
Kvalitní letní jabloň, 29.7.2017
Nemecká odroda PIROS myslím spĺňa kritériá dané názvom tohto vlákna. Chuťovo určite, na letnú odrodu má aj slušnú skladovateľnosť. Vytknúť by sa jej dal možno menej atraktívny vzhľad (farebne), ale nemusí to platiť, ak máte korunu presvetlenú a k... celý příspěvek >
Pěstování Nekterinek, 29.7.2017
Dozrieva Flateryna (foto 1,2). Maria Aurelia sa vyfarbuje, ale ešte potrebuje čas na dozretie (foto 3,4). IH
Slivoně 2017, 29.7.2017
Čačanská lepotica (foto 1,2,3), Althanova (4) a zelená ringlota (5). IH
Benedicte, 29.7.2017
Benedicte - aktuálne (dobrá sezóna pre túto bielodužinatku). IH
Flamingo, 29.7.2017
Flamingo - ešte nie zrelé, ale už čoskoro. Úroda je bohatá. IH
Jaká je Rajka, 12.10.2016
Pekne vyfarbené jablká. Rajka je kríženec Šampionu a hybridu ÚEB, ten hybrid by mal byť krížencom Rubín x Jolana. To vysvetľuje občasnú veľkú podobnosť Rajky a Rubinoly (je zrejmá aj z Vašich fotiek). Tá skladovateľnosť do apríla ma trochu prekvapuje... celý příspěvek >
Skladovanie domáceho červeného vína, 25.9.2016
Nie, nie - pán Rafael, takto som to vôbec nebral, takže sa vôbec netreba ospravedlňovať. Pridal som to len na doplnenie a ilustráciu, aj keď je to už hodne mimo témy. Tie plasty sú všade okolo nás. Toto ale neznamená že sú zdraviu škodlivé. A robiť... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika