Příspěvky uživatele - 234.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pelargonie - muškáty, 16.2.2019
Může někdo doporučit zásilkové zahradnictví, které má velký výběr pelargonií a kvalitních sazenic? Přišla jsem o všechny muškáty a tak sháním nějaké sazenice popřípadě oplégry plno nebo polokvětých muškátů. Převislých i vzpřímených. Letos se mi je... celý příspěvek >
Papriky 2019, 24.1.2019 Obsahuje fotku
A šup pod zářivky :)
Papriky 2019, 24.1.2019 Obsahuje fotku
Tak se mi dnes podařilo zasít papriky a chilli. Chilli jsem omezila na jemně pálivé a pár pálivých kolem 100tis SHU. Takže šlo do hlíny: Sladké: Granova, Kaskada, Sandra, Ontara, Topepo Giallo, Colour spectrum mix, Mini orange, Amyka F1, Gourmet,... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 21.1.2019
Tu Nelinku jsem pěstovala také minulý rok a doporučuji. Nikde jsem nenašla, že by to byl hybrid. Rajčátka byla výborná. Jako cherry budou jedna z mála, které letos budu pěstovat zase. Pevné nepraskají. Chtěla bych zkusit i tu Strabenu, ale zatím jsem... celý příspěvek >
Supermarketová paprika, 16.1.2019
Amy nebo Amyka, výborné jak pro skleník, tak pro polní pěstování a velká výnosnost.
Papriky 2019, 16.1.2019 Obsahuje fotku
Nepěstovala jsem Hamíka, ale podobnou odrůdu jsem si přivezla před několika lety z UK, ale je výnosnější a hodně sladká. Říkám ji Mini orange. Bohužel neznám její název, ale semínka si každý rok schovám. Jsou u nás velmi oblíbené jak chutí, tak... celý příspěvek >
Pěstování pod umělým osvětlením, 16.1.2019
Pěstuji papriky již třetím rokem pod umělým osvětlením, minulý rok jsem vysévala 7.1.1018. Paprikám pod zářivkama se daří velmi dobře. Nejsem odborník na trubice, ale nechala jsem si poradit v growshopu. Koupila jsem k trubicím také odraznou folii a... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 15.1.2019 Obsahuje fotku
Zkoušela jsem jednu rostlinu Brioso jen tak pro zajímavost i když je to hybrid a rajčátka se docela povedla. Byla hodně podobná těm zakoupeným, jak chutí (i když mě přišla sladší), tak tvarem. Letos si zase jednu nebo dvě vysadím. 
Rajčata 2019, 6.1.2019
Dejte pak vědět, jak ten přímý výsev dopadl. Zní to zajimavě. 
Rajčata 2019, 31.12.2018
Moc děkuji za vyjasnění. Tak se mrknu na jaře v tom Lídlu a vyzkouším. Pokud Vám nějaká semínka zbydou, ráda bych vyzkoušela nějaké nové odrůdy. Moc děkuji za nabídku. Přeji klidného Silvestra, hodně zdraví a pěstitelských úspěchů v novém... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 30.12.2018
Pane Vladimíre, děkuji za odpověď. Dobrá počkám, i když jsem už hrozně nedočkavá. Trochu mě dnes při projíždění webu se semeny zarazilo, že tato rajčata Marmade by měla být keříčková a někde je mají tyčková, tak teď jsem z toho trochu jelen :).... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 30.12.2018
Měla jsem Prekos F1 (je rané, plodné, s malou špičkou, velmi dobré, voňavé), Riya F1 je podobná jako Prekos,  Rila F1 a Geo F1 a Kalina F1 jsou hodně podobné jako Tornáda (pevné, kulaté, dobrá chuť), Rugby F1 je takové u nás známější, růžové... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 30.12.2018
Chtěla bych ještě letos zkusit Marmande, Může někdo doporučit web s dobrými semeny na tato rajčata? A zkušenost? Chuť, plodnost, odolnost? Díky za názory :)
Rajčata 2019, 30.12.2018
Dobrý den, posílám odkaz na stránku semenarstvo.sk. Minulý rok jsem měla semínka od p. Dáši, která je měla odsud a byla jsem spokojená. 99% klíčivost.
Rajčata 2019, 29.12.2018
To jste se pěkně rozšoupla :)... s některými mám zkušenost Cherry: sweet million - sladké velmí plodné a chutné stejně tak sweet aperitif,  sugar plum - pěstuji do teď, jsou velmi sladká datlová rajčáta... doporučuji, Vilma - pěstuji v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika