Příspěvky uživatele - 234.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Xenia, 1.10.2017
Nojabrskaja - táto skvelá odroda hrušky je u mňa naozaj "brzkaja" - musel som ich obrať už teraz. Mladý stromček je na duli Adams. Plody by mohli vydržať aspoň do 1.11., aby Nojabrskaja naplnila symboliku svojho mena, ale mám pocit že to nezvládne... celý příspěvek >
Admirál, 1.10.2017 Obsahuje fotku
Najkrajšie Admiraly sa urodili na stromčeku na M9. Plody sú dosť veľké, nepopraskali a aj sa celkom slušne vyfarbili (foto). Pehovitosť nemajú. Tá pre Admiral typická tmavočervená farba tam je. IH
Dicolor, 1.10.2017
Dicolor som oberal teraz - na rozhraní sept.-okt. Dá sa očakávať, že nevydrží ani do polovice decembra. U nás je to neskoršia jesenná, resp. veľmi skorá zimná odroda. Nič nového. Fotky dokumentujú, že názov odrody je naozaj trefný. IH
Florina, 1.10.2017
Florina - striedanie stráží v pivnici. Fotené dnes - 1.10.2017. Myslím že netreba uvádzať ktoré Floriny boli obraté v sept.2016 a ktoré v sept.2017 😃. (staré Floriny som zabudol v kúte pivnice, nie sú už samozrejme použiteľné, ale že za vyše... celý příspěvek >
Jonathan, 1.10.2017
Pre Jonathan je to u nás dobrý rok. Zopár pekne vyfarbených plodov viď foto. Škoda že ho treba (u nás) oberať už koncom septembra. Originálna plná chuť osviežujúceho jablka, pre mňa synonymum najvyššej kvality - už desaťročia, na tom sa nič... celý příspěvek >
Pinova, 1.10.2017
..."tomu Pinova zachutná"... Súhlas. Len ešte jedna dôležitá poznámka - treba mať kvalitný chrup (či už svoj alebo "ten tretí"), pretože Pinova patrí k jablkám s najtuhšou dužinou. IH
Kumoi, 2.8.2017
Kumoi - hruška ázijská. IH
Golden Delicious, 2.8.2017
Golden Del. - odroda ktorá svojho času dobyla ovocinársky svet (a ten čas sa ešte celkom neskončil) a podieľa sa ako rodičovská či prarodičovská na vzniku okolo 50% vyšľachtených sort jabloní. Milovaná i nenávidená, často súčasne. S chuťou ktorú má... celý příspěvek >
Flamingo, 1.8.2017
Nenapadá vám tie nektarinky hmyz? A čo monília plodov na nektarinkách? Postrekujete proti nej?                                         ... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 2.7.2017
Bunny: Keďže je to bez fotiek, tak rady bez záruky. 1.) Závisí od toho v akej výške Ste zastrihli špičiak po výsadbe a aký chcete mať vysoký kmeň. Takže podľa toho buď skrátiť, alebo ponechať bez zásahu do jari. 2.) Terminál skráťte, kostrové... celý příspěvek >
Ořez jabloně, 2.7.2017
Kladikus: Lepšie by bolo odfotiť celý stromček, a nie takéto detaily ktoré neumožňujú celkový pohľad. Ale aj z toho čo sa dá vidieť usudzujem, že stromček je v poriadku. Teraz nič nestrihajte ani neskracujte, 2-ročný stromček treba nechať na pokoji... celý příspěvek >
Slivoně 2017, 29.6.2017
Kuky: Ja som chcel dať dnes postrek proti obaľovačovi broskyňovému, ale počasie bolo proti (najprv silný vietor, teraz zasa - chvalabohu - prší). Cez víkend som plánoval postrek proti obaľovačovi slivkovému, tak to zrejme vezmem jedným vrzom,... celý příspěvek >
Prebierka plodov, 23.6.2017
Jablone - aktuálna veľkosť plodov niektorých odrôd (foto). IH
Prebierka plodov, 23.6.2017
Jiří II: Admiral, Sirius - dve z najkvalitnejších odrôd vôbec, skvelý výber. A pekné zdravé stromčeky. Aké máte "klasické" a "staré" odrody? IH
Mráz - hodina pravdy, 16.2.2017
Zdravím pán Kaněra. To čo píšete sú absolútne pravdy, myslím tým pasáže o individuálnom prístupe ku každému stromu, odrode, habitu, braní stromu ako súčasti prostredia, o tom že záhradkár sa učí celý život a nikto (ak sa drží pri zemi) nemôže povedať... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika