Příspěvky uživatele - 65.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou pilu Stihl, 5.9.2018
Dekuji za reakci. Nakonec jsem sel do 211ky. Klasicka verze. Rezat budu velmi malo, takze 251 by pro me nemala moc cenu. Doufam, ze budu spokojeny. volil jsem spis mezi 191 a 211 a radeji jsem trosicku priplatil za 211.
Jakou pilu Stihl, 4.9.2018
Zdravim, vybiram nejakou motorovou pilu (jedine Sithl kvuli servisu - mam ho vedle domu). Bude se jednat o jednoduchou pilu na rezani dreva kolem domu a praci na zahrade. Vybiram mezi temito modely: MS 180 MS 181 MS 181 C-BE MS... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 27.6.2018
no tak to je dobra zprava, potom dejte vedet, jak se vysokozdvizne noze chovaji. Taky jsem o nich uvazoval...  diky predem
Traktory Starjet, 7.6.2018
ja zase dekuji za radu ohledne kapoty a svetel. Zkusim vic zabrat. CO se svetel samotnych tyce, tak jsou tam jen 10W MR16 12V. Asi to budou jen takove bludicky. V Cine se prodaveji LED 12V s patici MR16 s vykonem az 15W coz odpovida skoro 100W... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 1.6.2018
tak jsem P6 vyzkousel a musim rict, ze je to uplne neco jineho nez "bezna masovka". Jde videt, ze stroj je daleko masivnejsi a propracovanejsi. Daleko vice detailu je dotazeno do konce. velmi hustou travu cca 30cm pri pomale jizde posekal a posbiral... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 22.5.2018
No to je prave otazka, co bude stacit. Challenge ma mensi vyhozovy tunel nez P2 a P4. Uz jsem se s jednou masinkou spalil, takze si asi priplatim za P4 at je masina trosicku predimenzovana. Budu sekat a sbirat cca 30cm travu, takze kazda vyhoda se... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 14.5.2018
Dobry den a zdravim vsechny uzivatele traktoru Starjetu, rozhodnul jsem se pro koupi jednoho traktoru od teto spolecnosti. Zatim jeste nejsem plne rozhodnut jaky model zda, p2, p4 nebo mirne jety p5. Vim jake jsou mezi traktory technicke... celý příspěvek >
Traveni hlodavcu, 9.11.2017
i tak lze polozit otazku :)
Traveni hlodavcu, 9.11.2017
Zdravim vsechny zahradkare, mel bych jen jeden dotaz, ned kterym vzdy uvazuju na podzim, kdyz davam otravene zrni a jine dobroty do chaty, aby mysi pres zimu vse nesezraly. Pokud mys navnadu sezere, ta ma opozdeny ucinek o par dni kvuli... celý příspěvek >
Wolf Garten expert 92.180H, 26.4.2017
Mel bych dotaz na majitele wolfa.  Je mozne nejak jednoduse a nedestruktivne deaktivovat pojistku, ktera brani seceni dozadu? Kdyz zajedu do rohu a potrebuju vycouvat, tak me dost irituje neustale zbytecne vypinat a zapinat noze. Nevim kdo... celý příspěvek >
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 13.3.2017
po sezone delam presne tak jak rikate. Nakladam na vozik a odvzaim do bezpeci a do tepla.
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 13.3.2017
Nebojte. Chci to slyset a slysim to. Taky mam vse pojistene, takze je to jen takove pro jistotu. dekuji vsem za reakce
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 10.3.2017
Diky za reakce. :)
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 10.3.2017
Dekuji moc za reakce. Mam na chate Jablotron cidla + napojeni na pult s vyjezdovkou, ktera by tam melo do 20ti minut byt. Vse overene a spolehlive. Je mne jasne, ze pokud by mel zlodej neomezene mnozstvi casu, tak prekona temer jakoukoli zabezpeceni,... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo-Mac BC 430 T, 26.1.2017
Krovinorez je docela bytelny a nemel jsem s nim zadny problem, jen hned kdyz byl novy bylo spatne lanko ovladani plynu. V zaruce vymeneno. Mam i stihl nejakou levnejsi radu a pozor na strunovou hlavu. U stihlu je vyska hlavy mala, tak je mozne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika