Příspěvky uživatele - 61.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pálenka z moštu, 8.11.2018
Utěsnit víko.
Kanzi, Rubens, Redprince, 4.11.2018
Nemohl by jste prozradit vaší pěstitelskou polohu?
Rajčata 2019, 3.11.2018
TOMATOBERRY se teď jmenuje GARDENBERRY.
Rajčata 2019, 2.11.2018
Včera jsem měl rajčatový salát z posledních letošních rajčat (fňuk... fňuk), která jsem sklízel před prvními mrazíky a která mi tudíž dozrála doma. S oblibou experimentuji s výsevem semen z odrůd F1. V letošním roce u mne chuťově zvítězilo potomstvo... celý příspěvek >
Pozdní odrůda, 2.11.2018
Nebo málo vybarvený Gloster?
Pozdní odrůda, 2.11.2018
Red Delicious / Richared Delicious? 
Česnek 2018/2019, 1.11.2018
Jestli něco vyleze, tak to bude, jako noty na buben. I 12hod je moc. Doporučuje se v návdu na lahvi, jen 4hod. Že by v tom měl prsty kromě Alzheimra navíc také nějaký bubeník? Delší moření než podle návodu je sice zbytečné, ale s česnekovou... celý příspěvek >
Nové odrody jabloni, 1.11.2018
Z obchodu jste si přinesl Bohemii, což je plošně zabarvená mutace původní pruhované odrůdy Rubín. Z toho, že vám Rubín nechutná si nic nedělejte. Buďťo strom není v dobré kondici protože např. trpí nedostatkem vody nebo některé z potřebných živin,... celý příspěvek >
Česnek 2018/2019, 1.11.2018
Klidně použijte tento. Dělával jsem to samé, později jsem přestal mořit sadbu úplně.
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 1.11.2018
Ztráta tvrdosti dužiny se u mne projevuje na všech podzimních/ranně zimních odrůdách, jako je Rubín, Rubinola a Merkur. Na pozdnějších odrůdách ji zatím při mírném stisku prstů nezjišťuji. Admirál při včerejší ochutnávce překypoval štavnatostí.
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 1.11.2018
No právě pane Hlavatý. Zejména když se jedná o "ovoce, které je krásy tak svůdné..." ..."s dužinou pevnou, kyprou, štavnatou, chuti sladké, navinulé s aromatickou kořenitostí a s pikantní příchutí."  Kdo by po takovém čtení odolal a... celý příspěvek >
Evercrisp, 31.10.2018 Obsahuje fotku
Na pořadník je brzo  zatím se vzdělávám a dále se budu více či méně spoléhat na štěstí začátečníka. Zatím kopejte jámy a vylepšujte půdu v místech budoucí výsadby 
Odrůda Admiral, 31.10.2018
Hodnocení chuti odrůdy Admirál, které napsal pan Hlavatý, doplním stručným oznámením, že moje manželka dnes vyhlásila Admirál za nejlepší jablko.
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 31.10.2018
Dnes jsem na zahradě přesadil z miniškolky na trvalé stanoviště Williamsovu žlutou na hrušňovém semenáči, do extenzivních podmínek švestku Katinku na semenáči Zelené ryngle, sousedům daroval Williamsovu červenou na hrušňovém semenáči a známému... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 31.10.2018
Stále mi nejde do hlavy, prečo veľa ľudí vôbec používa PET-ky. Sú zadarmo? Sú dostupné? Alebo je nejaký iný dôvod? Porovnejte hmotnost obou materiálů, proveďte pádové testy a půjde vám to do hned hlavy. Nehovoriac o diskutabilnej bezpečnosti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika