Příspěvky uživatele - 161.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cukernatost slivoní, 28.7.2018 Obsahuje fotku
Na prvních fotkách je falešný opál, dozrává postupně plody si udržují zelenožlutou barvu a postupně prakticky za dva dny zrůžoví a měkké opadnou. Na dalších fotkách je viktorie která růžoví rovnoměrně u všech plodů a je o něco větší. Falešný opál... celý příspěvek >
Cukernatost slivoní, 27.7.2018
Dobrý den, bohužel si ke stromkům nepíšu prodejce a původní označení je dávno pryč. Jen vám můžu říct, že se 100 % jistotou jsem stromek zakoupil buď v Uherském Ostrohu nebo u pana Peška v Bojkovicích nebo ve Zlíně v Arbii. Těch pár stromků co jsem... celý příspěvek >
Cukernatost slivoní, 25.7.2018
Valašsko 440 m. n. m. stromy jsou v zatravněném sečeném sadu, neudržuji kolem kmene holý úhor pouze mulč zetlelé trávy. Jihozápadní svah. Tipala 10 Brix, Viktorie 10 Brix, Špendlík 16 Brix, Oulinská 12 Brix. U Viktorie a Oulinské jde o první dozrálé... celý příspěvek >
Cukernatost slivoní, 25.7.2018
Dobrý den, dával jsem do tématu Tipala několik měření cukernatosti z mé zahrady, a pak jsem si řekl, že by bylo zajímavé sledovat srovnání jednotlivých odrůd ze stejné lokality. Budu do tohoto vlákna postupně přidávat naměřené hodnoty z mých sádků.... celý příspěvek >
Tipala, 25.7.2018
Změřil jsem cukernatost teď zrajících slivoní u mě na zahradě (valašsko 440 m. n. m.). Stromy jsou ve stejných podmínkách v zatravněném sečeném sadu, neudržuji kolem kmene holý úhor pouze mulč zetlelé trávy.. Tipala 10 Brix, Viktorie 10 Brix,... celý příspěvek >
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 20.2.2018
Zdravím vás, musím vám doporučit automatické dvířka Chick door. Nejsou drahé, něco přes dva tisíce. Sám je mám, a jsem z nich nadšený.Samy se zavřou se západem slunce a při východu zase otevřou. Jsou samostatné, nepotřebují napájení.
Jak se berou rouby?, 13.1.2018
Už jsem to vlákno s určením odrůdy Junsko Zlato objevil nějak mi uniklo. Omlouvám se,  že tu vyrabim nepřesnosti s odrůdou Alicí. 
Jak se berou rouby?, 11.1.2018
Ještě se musím opravit teď jsem se doma podíval do knihovny a o Alici jsem si četl v knize "Jádroviny" od Dušana Nesrsty. 
Moravská jadernička, 29.8.2016
Tak to nevím, které valašsko máte na mysli:). Pokud vyrazíte z Brumova přes Valašské Klobouky, Poteč, Valašské Příkazy,...celé to jmenovat nebudu ale až po Vsetín nebo z Valašské Polanky na Vizovice a Zlín, stěží najdete souvislé 2 km kde nebude v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika