Příspěvky uživatele - 248.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Netkaná textilie - škodlivost?, 16.7.2018
... Nejvíce mne fascinují militantní maminy, které brojí proti všemu plastovému a na závěr debaty vezmou PET láhev s balenou vodou místo aby použili kohoutkovou ve skleničce. Ono totiž to T v zkratce PET znamená TetraFtalát. Zpátky však k hadicím... celý příspěvek >
Čím podsadit cypřišky?, 15.7.2018
Mám obavu, že struktura a aroma kůry cypřišků je jako značkovací médium nepřekonatelné. Proti kočičímu zančení jsem musel kmínek a pár kosterních větví opatřit prstýnky z drátu, aby ze zamezilo dlouhému tahu packami po zatnutí drápu a zároveň... celý příspěvek >
Čím podsadit cypřišky?, 15.7.2018
To máte těžký. Ono je málo rostlin, které by u paty cypřišku přežily to sucho. Pokud navíc požadujete protiobčůrávací funkci, tak těch ještě méně. Já osobně mám u paty cypřišku levanduli a šalvěj, ale trvalo 3 roky než se levandule obstojně chytla a... celý příspěvek >
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 14.7.2018
Sklenici můžete otáčet v době, kdy ještě nevznikl podtlak pod úroveň bodu varu džemu a nebo až poté, kdy se teploty a tlak vyrovnaly tak, že hystereze jevu nevyvolá prudký var. Závitová víčka mají tu výhodu, že případný nvznik varu ustojí po dobu... celý příspěvek >
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 14.7.2018
Strýček Google Vám to řekne přesněji, ale v principu jde o to, že ve skleničce může klesnout tlak pod hodnotu, která odpovídá teplotě varu (při daném tlaku) dané kapaliny, ale dokud je kapalina v klidu, tak se var ve formě uvolňování bublinek páry... celý příspěvek >
Jak si vypěstovat doma sazečku, 14.7.2018
Sazečka se pěstuje tak, že cibulové semínko vyséváte v běžném termínu, ale... Vyséváte v tzv. 4té trati a vyséváte hodně nahusto. Jakmile cibulkám dojde dusík (tedy ten nitrátový) a prostor, tak zastaví růst. A protože jsou už v té době suché a... celý příspěvek >
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 14.7.2018
Tak jsem si přečetl celou diskuzi a konstatuji, že jediný kdo má pravdu je pan doktor Vysloužil. Tomu jevu se říká skrytý var a jde o to, že k jeho aktivci dojde právě za podtlaku a současného uvedení kapaliny do pohybu. Technologie s... celý příspěvek >
Izolace přestupní trubky, 6.7.2018
Zkuste nejprve ovinout "pomačkaným alobalem". Samotný alobal působí jako tepelné zrcadlo a pomačkaný pod sebou udrží malou vrstvu vzduchu jako tepelnou zolaci. SfK.
Ořešák vykotlaný už v 1. roce, 4.7.2018
Teď už končí míza, tak je na zmlazení do starého už pozdě, ale před měsícem či 6ti týdny by to bylo možné řešení. Nechte to tak. To že chybí běl uprostřed výhonu není dobré, ale není to fatální. Já osobně bych do dutiny nedával vosk, ale jemně... celý příspěvek >
Ořešák vykotlaný už v 1. roce, 3.7.2018
Petře, pokud dobře koukám, tak dutina je mezi prvním a druhým výhonem. Tedy nic nebrání, sesadit stromek tak, aby prodlužoval ze spodního výhonu. Jinak nehledal bych tolik chybu u prodejce, jako ve způsobu, jakým je se stromkem nakládáno. Čím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika