Příspěvky uživatele - 221.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vijan rajčat odnožuje, 18.7.2017
Mně to letos dělají skoro všechny rajčata. Jinak to hned uštípnu aby to nebralo zbytečně sílu. Michal
Choroby rajčat, 16.7.2017
Chtělo by to fotografii, nicméně když vidím na rajčeti první náznak plísně tak odstraňuji ručně napadené listy (strašně nerad stříkám) a dál denně kontroluji jestli se to nerozšiřuje. Záleží samozřejmě na počasí, já letos zatím zaregistroval jediný... celý příspěvek >
Plíseň - škůdce?, 6.7.2017
Ty děravé listy jsou od škůdce, ale jakého to nevím. Horší je že vidím na vašich plodech černání konců plodů z nedostatku vápníku. Michal
Rajčata ve skleníku, 2.7.2017
Zdravím, je to nedostatek vápníku. Michal
Paradajky 2014 - pestovanie vo vedrách, 1.7.2017
"Pěstování rajčat ve vědrech ve vedrech"  :-) to se Vám povedlo :-)  Jinak letos jsem to zkusil u třech rajčat a nakonec jsem to nejlepší dal raději zpět do záhonu a zbylé dvě které jsou nic moc nechám v kýblech. Také jsem narazil na... celý příspěvek >
Hnědé skvrny na rajčatech, 26.6.2017
Vypadá to na nedostatek vápníku, ale soudím dle obrázků z internetu. Osobně se mi to zatím nestalo.
Rajčata spodní listy, 24.6.2017
Co já jsem se dozvěděl tak na prvním místě má vliv na chuť plodů TEPLO až potom další faktory jako slunce atd. Michal
Rajčata Favorita F1, 5.6.2017
Nemám zkušenosti s roubovanými rajčaty, ale co jsem slyšel tak se vyštipují jako normální rajčata. Samozřejmě pokud chcete můžete ho pustit i na více výhonů, ale na každém výhonu je třeba vyštipovat zálistky. Michal
Rajčata 2017, 2.6.2017
Lepší by bylo kdybyste ho vyštípl dříve, ale jinak ho ustřihněte klidně u stonku, já to taky tak dělám když mi "uteče". Michal
Rajčata 2017, 21.5.2017
Měl bych otázku, nejspíš na pana Vladimíra jakožto zkušeného pěstitele. Mám v záhoně na zkoušku velkoplodé odrůdy Mr. Stripey, Zlatá medaile, Cherokee Purple a potom menší Green zebru a Indigo. Jde mi o to že jsou asi mojí nezkušeností jenom 10 cm... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 21.5.2017
Hm tak to je něco. Já letos vyséval prvně vživotě a na radu kamaráda až v březnu, ale jak tak koukám tak to příště udělám jako Vy, neboť mám rajčata hrozně moc rád a čím dřív je budu mít tím budu raději. Samozřejmě výsevy provedu v určitých časových... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.5.2017
Kdy jsou ta rajská vysetá že už zrajou?
Zasychani sazenic rajcat, 29.4.2017
Dusíkaté vápno jsem na podzim rozhodil venku na záhony, poté zapravil, zalil a přikryl folií. Jinak mám dotaz co se týče kupovaného substrátu a zbytků herbicidů: myslíte že by pomohlo ho prolít vodou, nechat vyschnout a poté normálně použít. To celé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika