Příspěvky uživatele - 234.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Louise Bonne, 4.10.2016
Pre ing.Fidlu: Pokrok vedy nezastavíte. K tej analógii cesta-cieľ len toľko, že na tých cestičkách sa dá pekne zablúdiť, a sú aj slepé uličky. Molekulárne genetická analýza genotypu ľudských populácií vniesla svetlo do procesu osídľovania Zeme... celý příspěvek >
Skusenosti s podpnikom M26, 4.10.2016 Obsahuje fotku
Na M26 mám viacero stromov, o.i. Merkur, Admiral, Shalimar... Opora? - tak prvé 2 roky. Ale radšej raz vidieť ako stokrát počuť: Na fotkách je Merkur na M26 zasadený v okt.2012. Postupne v kvete, s úrodou na strome a s úrodou v bedničke. Ide... celý příspěvek >
Mrazuvzdornost fíkovníku a olivovníku, 4.10.2016
Ten figovník sa asi zbláznil...:-) Toto som obral dnes (foto). Tretia úroda v tomto roku. Predsa len - sme na Slovensku, je október... IH
Louise Bonne, 4.10.2016
Tá genetika pôjde ďalej, Homo (sapiens?) to má v povahe, že sa nezastaví pred ničím. Hrať sa na boha je lákavé... Pokrok v genetike prináša obrovské benefity už teraz, napríklad v prenatálnej diagnostike. A prekročia sa ďalšie a ďalšie hranice,... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 24.8.2016 Obsahuje fotku
Mohla by to byť Bohemia (červenšia mutácia Rubínu), guľovitý tvar, farba, lenticely aj listy stromu by zodpovedali. Netvrdím to ale stopercentne, kališná jamka by mala byť o niečo väčšia a v pozadí vidno trochu kopčeky, na Bohemiu sú tie jablká veľmi... celý příspěvek >
Škůdce, 24.7.2016
Parthenolecanium corni.
Victoria, 30.8.2015
Ako je so šarkou u tejto odrody pán Fiala? Ďakujem
Broskvoň Inka, 30.8.2015
Přednost dejte samozřejmě Halehavenu.  Zdravím Vás pán Petr, mám miesto len na jednu broskyňu.Prečo mi odporúčate Halehaven pred Inkou.Ktorá broskyňa dozrieva skor-dřiv Halehaven alebo Inka?
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 30.8.2015
Ďakujem Vám pán Polehla za odpoveď, máte veľmi pekné plody Wiliamsovej červenej, skutočne prekrásne.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika