Příspěvky uživatele - 73.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kedy odstrániť pásku, 29.5.2018
Roubovací pásku odstraňuji zásadně v roce kdy proběhlo roubování.Při roubování za kůru později asi v srpnu a kopulací koncem června až v červenci.Nic nepřevádím do příštího roku mimo očkování v druhé míze.Před lety jsem naruboval kopulací... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 15.5.2018
Proti pilatce na jádrovinách jsem jako obvykle použil bílé lepové desky (vizuální lapače)Skvěle zapůsobily.Minimální napadení. Druhý postřik proti houbovým chorobám jsem stále ještě neprovedl.O víkendu stále hrozily bouřky a v neděli byl silný... celý příspěvek >
Funkční postřikovač na malou zahradu, 25.4.2018
Jednoznačně doporučuji ruční postřikovače SOLO 401 (1,5l) nebo SOLO 402 (2l).Vlastním ten druhý a vysoká spokojenost.Postřiková tyčka má říditelnou trysku rozpraše. Nejdůležitější je však možnost usměrňovat směr postřiku pomocí kloubu který je na... celý příspěvek >
Barva jablka, 6.4.2018
Pane Tom Ton neprozradím, až bude vysázená.Snad jen to, že tato odrůda má nejistý původ rodičů.Stvořila ji spontálně sama příroda a nato já hodně sázím. - Mičurin II (470 m)
Přikrývání stromků, 1.3.2018
Parafinové svíce se rozmisťují do meziřadí, nikdy rovnou pod strom.Schema rozmístění na mé zahradě viz. MERUŇKY-Mráz-malé plůdky meruněk, moje příspěvky z 17.4 a 22.4.2014.V tomto roce použito 10 svící při -3*C.Ovoce zachráněno mimo meruňky... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 6.2.2018 Obsahuje fotku
Tady je obrázek.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 6.2.2018
Nazdar Tak toto je učebnicová ukázka neprovádění výchovného řezu po výsadbě.Zakrnění bočního rozvětvení a dominance terminálu bez řezu.Bude se to zdát drastické ale proveďte pane Janík dle obrázku.Levé boční rameno není vidět celé, zakrátit a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika