Příspěvky uživatele - 248.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý keř, 28.5.2018
Když je některý rok tuhá zima, tak zmrzne skoro až k zemi, tak se nelekněte, kdyby byl zjara skoro suchý. On zas obrazí  ;-))           Lída
Zimolez?, 28.5.2018
Jak píše Konvalinka, vajgélie, je to keř - nešplhá. Podle barvy listů a květů asi kultivar 'Victoria" (také ji mám).          Lída
Javor - úroda, 28.5.2018
Předpokládám, že je na tom letos jako ostatní stromy - pokouší se dohnat neúrodu z posledních let, kdy všechno zmrzlo nebo to poničily kroupy. Podívejte se na ovocné stromy, jak jsou obalené...         ... celý příspěvek >
Skupina keřů, 28.5.2018
Kamarádka (ta, co má i vistárii) má také trubač. Částečně roste u oblouku, částečně volně. Kvete pěkně, ale vyhání výhony ze země až 2m daleko od původní rostliny. I když má tak 2,5m do výšky i šířky, je třetinový ve srovnání s vistáriií...  ... celý příspěvek >
Neznámý keř, 28.5.2018
Jo jo, mají listy šedé, žluté i zelenobíle strakaté, všechny kvetou modře v různých odstínech, létají na ně rády včely (kvetou cca v září a to toho kvete málo).           Lída
O jakou trvalku se jedná?, 27.5.2018
Jeřábník. Nádherně se zbarvuje, kvete bíle. Unás v osadě je mají do výšky max.1m, i když v knížkách píšou, že dorůstá až 2m. Vyhání do blízkého okolí podzemní výhonky, kterými se rozrůstá (ale dá se to... celý příspěvek >
Skupina keřů, 27.5.2018
Nevím, ten strom mi moc pevný nepřipadá, musela byste ji dost řezat. Vím o dvou vzrostlých vistáriích. Jedna paní ji má u trámkové konstrukce upevněné na zděném plotě, každý rok zjara ji ořeže tak, že zůstanou silné kosterní větve s kratoučkými... celý příspěvek >
Skupina keřů, 27.5.2018
Tak ta kvetoucí je zahradní vlčí mák, tu malou takhle nevím, připadá mi to na něco "kopretinového", možná bude vědět Konvalinka. Ale zarazila mne ta vaše vistárie - drátěný plot vám ji v žádném případě neudrží!  To vám ho zbourá... Potřebuje... celý příspěvek >
Proč vadne a schne levandule?, 27.5.2018
Já sice zalévám levandule denně s celým ostatním záhonem, ale u nás je písčitá zem a vespod písek (a rostou na kraji u obrubníku na slunci), takže voda udělá jen "šššš" a je pryč...                     Lída
Skupina keřů, 27.5.2018 Obsahuje fotku
Moje je takováhle, ale to už jsem ji 2x musela kus urýt...   L.
Skupina keřů, 27.5.2018
ps - je to dost "nahečmané", všechno se to ještě rozroste, tu udatnu byste klidně mohla zjara při rašení přesunout někam jinam (nejradši má trošku stínu, ne plné slunce).           L
Skupina keřů, 27.5.2018
To není keř, to je trvalka. Udatna. Vykvete, pak odstřihnout zaschlá květenství (listy nechat). Listy se ostříhají až na podzim, když uschnou. Zjara vyrazí znovu. Květenství jsou hezká i do vyšší... celý příspěvek >
Proč vadne a schne levandule?, 26.5.2018
Ty mé jsem zjara také musela prostříhat (suché větve), asi dostaly zabrat v zimě těmi holomrazy (předtím začalo být teplo, pak mráz  -12°C...). I některé jiné keře a růže na to dost... celý příspěvek >
Je toto šarka?, 26.5.2018
Bunny, u vás ty světlé skvrnky mají hnědý jakoby zaschlý střed, spíš mi to připadá, že to přes kapky vody spálilo sluníčko, ale počkejte ještě raději na názor jiných...           Lída
Co je to?, 26.5.2018
Jestli má hodně plodů, tak ohnutí větví dolů může být způsobeno tím, těm mým také visí větve (a to jsem nestříkala proti pilatce).  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika