Příspěvky uživatele - 248.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba ruží, 13.5.2018
Decis je v tomhle případě na nic, je na savé a žravé škůdce. Bude to padlí, použijte k postřiku Discus. Ono sice bylo ve dne teplo a sucho, ale noci byly chladné a listy se orosily...           Lída
Název rostliny, 9.5.2018
Kalanchoe beharensis 'Fang'? (jen podle fotek na netu)...           Lída
Kroucení listů malin, 8.5.2018
Spíš mi připadá, že oproti ostatním výhonům vzadu na fotce mají jen slabé výhonky - to by mohla být fytoplasma. Raději ten keř vyrýt a spálit, neriskovala bych rozšíření.           Lída
Opakované kvetení pnoucích růží, 8.5.2018
Některé kvetou 1x, některé 2x. Střihem pouze můžete podpořit nasazení více květů ve druhé vlně u 2x kvetoucích. Jednoukvetoucí znovu nepokvetou.  Lída
Co je to za plevel?, 8.5.2018
Šťavel růžkatý, pěkná potvora... Žluté kvítky, nenechte ho vysemenit. Pokud ho budete plet, tak tahat i s nepatrnou zduřelinkou v místě přechodu rostlinky v červenavý kořínek, jinak ta potvora vyroste znovu...   Lída
Něco, co kvete v létě a hodí se do skalky japonského stylu?, 8.5.2018 Obsahuje fotku
Možná máte těžší zem, ony trávy potřebují písčitou, aby měly v zimě drenáž a nebyly ve vlhku. Mně už vyrazily všechny, jen Miscanthus gracillimus nějak mizerně... Ta tráva na fotce (česky rákosík japonský) je asi 20-25cm vysoká a dělá krásný... celý příspěvek >
Něco, co kvete v létě a hodí se do skalky japonského stylu?, 8.5.2018 Obsahuje fotku
A traviny? Třeba Hakonechloa macra Aureola...          L.
Něco, co kvete v létě a hodí se do skalky japonského stylu?, 8.5.2018
Fotka stávajícího stavu by pro představu nebyla?           Lída
Malý hnědý motýlek, 6.5.2018 Obsahuje fotku
A co ohniváček modrolesklý? Udávaná velikost je 30-38mm, podle fotek je i dost variabilní ve vybarvení...           Lída
Muchovník, 5.5.2018
Stačí rozvěsit pár CD - v jejich okolí ptáci nechají plody v klidu dozrát     Lída
Sežrané listy, 5.5.2018
Připadá mi to spíš nedovyvinuté, než sežrané... Lída
Stimulátory, 5.5.2018
Předpokládala jsem, že práškový, pokud je stále stejně sypký a nezvlhlý, by měl účinkovat, u gelového nebo tekutého bych tomu asi tolik nevěřila...  Lída
Maliny, 3.5.2018
Hnojíte? Nastlat kompost nebo uleželý hnůj - spotřebují dost živin. A mají rády zamulčování, třeba posekanou trávou.           Lída
Prosím o identifikaci rostliny z obrázku, 3.5.2018
Tchýnin jazyk - Sansevieria
Jaký vysadit strom pro odstínění japonských javorů?, 3.5.2018
V nabídce ho má zahrada-zizka.cz (měla jsem od něj pár věcí, chytly se bez problémů). Zkušenost s dubem nemám, bohužel zahrádka není nafukovací... Ale už se tady o něm na "zahradě" psalo, zkuste ho zadat na stránce vlevo do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika