Příspěvky uživatele - 245.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odpar vody, 22.5.2018
1 cm za den neni moc, já mám na bazén nasměrovanou kameru s IR přísvitem a jak padne teplota v těchto dnech v noci dolu, tak se z bazénu páří a docela dost.Takže nejen přes den.A ten 1-2 cm denně to budou.
Znáte nějaký fígl na zjištění úniku vody bazenu AZURO?, 18.5.2018
V těch vedrech to bylo normální.U mne to samé a fólie je nová.Okolo bazénu je drenážní trubka a jímka je totálně suchá.
Zahradni solarni osvetleni, 12.5.2018 Obsahuje fotku
Naprostá pravda.Já mám na zahradě oboje, jak solární tak světla napájené 12V.Kvalitní solární světla vydržeji opravdu hodně dlouho svítit i celkově.Máme na zahradě několik solárních světel, které tam jsou celoročně již hodně let a pořád spolehlivě... celý příspěvek >
Zvonička, 5.5.2018
Proto tam je ten smajlík, to byl jenom fór s tím zvoněním. Ale pokud bych chtěl naštvat souseda, tak by to použít šlo.
Zvonička, 5.5.2018 Obsahuje fotku
Letos jsem postavil na zahradě funkční zvoničku.Zvon má průměr 28 cm a váží 9 kg.Budu zvonit poledne a klekání
AdBlue jako hnojivo na trávník?, 2.5.2018
U nás mají AdBlue za 6 Kč /L... Nemusím jezdit kamionem, abych "ušetřil" na hnojivu... Za ty peníze si klidně natankuju ze svýho ;-) AdBlue používám a funguje
Zahradní štěpkovač na břečťan, 28.1.2018
Já mám oba dva.Válcovej používám právě na slabé čerstvé větvičky, sešrotuje všechny.Nožovej je lepší na suché a tlusčí větve, které válcovému nesvědčí pro větší namáhání mechaniky.
Zahradní štěpkovač na břečťan, 25.1.2018
Válcovej
Škornice šípová, 8.1.2018
škornice šípová.Mám dotaz, kdy a jak se tato rostlina zastřihuje.
Albixon jejich bazen Albistone vcetne zastreseni, 12.10.2017
Bohužel tam nemá každej strejdu.
Zkušenosti s firmou Albion Group, 5.10.2017
Zálohu nedávat a ani nic nekupovat, protože tahle několikrát přemenovaná firma stejně záruku neuznává.
Používáte drtič?, 4.9.2017
Koukám, že se to zařadilo pod jinej přispěvek.
Používáte drtič?, 4.9.2017
Stačí ocelovej a ten rotační to sám nebere, ale ten válcovej to vtahuje sám i s postranníma větvema.Mám oba dva.Ten rotační je lepší na suchý větve a válcovej na syrové.
Zkalená voda v bazénu, 22.8.2017
A filtrovali jste pořád?
Oprava zahradní houpačky, 16.8.2017 Obsahuje fotku
Sedák a opěradlo jsme nahradili výpletem popruhem 4 cm širokým.Padne ho 50metrů.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika