Příspěvky uživatele - 245.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Písková filtrace + UV lampa nebo i chemie?, 25.6.2017 Obsahuje fotku
Bez UV lampy, ale s chemií to vypadá takto.Opačně by to asi nešlo.
Jaký keramzit do bazénu?, 8.6.2017
Já dělám to samé, těch 50 kg písku každý rok vyměním a voda je od dubna do října i při teplotách přes 30°C pořád perfektní.
Azuro vario - filtrace, 8.6.2017
Berlan BSFA 8000-45 stála mne cca 4 300,-
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 7.6.2017
Udělat elektrickej ohradník.Je to jednoduchá stavebnice a v případě potřeby se to dá uklidit.
Slaná úprava vody a guľové ventily, 7.6.2017
Používám plastové ventily již cca 10 let u bazénu a pořád drží, ale měl jsem jednu redukci mosaznou a tu jsem musel nahradit plastem.
Jaký keramzit do bazénu?, 7.6.2017
Keramzit je dobrej ke kytkám, do filtrace se dává ZEOLIT.Keramzit je hliněnej produkt, to se bude asi rozpouštět.
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 16.5.2017 Obsahuje fotku
Včera už to začalo pořádně hřát.
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 1.5.2017 Obsahuje fotku
Tak dneska, kdy je zakalené slunce a dost větrno je rozdíl mezi bazénem a výstupem solárů 5,3°C.Od dopoledne to do 15 hodin ohřálo bazén o 4,5°C.
Slimáci, 1.5.2017
Stačí adapter na 12 V.Na ty malé a na velké 12 kV.Obojí spolehlivě kolem celé zahrady.
Slimák - užitečný živočich?, 1.5.2017
To bych toho smyrkového papíru musel mít asi 200 metrů vcelku.
Slimáci, 1.5.2017
No taky jde natahnout dva drátky kolem záhonu nebo kolem celé zahrady a pustit do nich el proud.Podle velikosti slimáků i úmerné napětí.
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 1.5.2017 Obsahuje fotku
No tak s tím hliníkem je to ještě horší.Já jsem si koupil hliníkovej reflektor do bazénu a za jednu sezonu byl sežranej.Chlor a Ph tak jak má být.Chloru možná i trochu míň.Nyní tam mám několik sezon nerezovej a bez viditelného poškození.Jinak ty PE... celý příspěvek >
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 29.4.2017
Já jsem měl hodně dávno doma dělanej solární panel z měděnejch trubek a fungoval perfektně.Ale po několika letech začal téct, protože ho chlorovaná voda začala rozežírat.Nyní mám dva panely 1,2 x 3 m na střeše a spokojenost.Hadice k soláru jsou... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 27.4.2017
Zavolejte do Lidlu a oni Vám řeknou přímo adresu na dodavatele náhradních dílů.Já jsem ulomil boční držák pistole a Lídlem doporučená firma ho poslala na dobírku.Je pravda, že poštovné bylo dražší než díl, ale za blbost se platí.
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 27.4.2017
Výstupní voda o 0,5°C - 1°C stupeň vyšší než v bazénu je opravdu perfektní.To se o ten stupeň stačí ochladit než doteče do toho bazénu.O zbytku se nemá cenu vyjadřovat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika