Příspěvky uživatele - 148.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s křovinořezem, 17.6.2017
Teoreticky by se mělo jednat o startér Fieldmann řada FZS 300.... 26 ccm, ale je potřeba se v obchodě zeptat jestli je určitě určený i pro váš typ stroje.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 3.6.2017
Tak si to myslete dál, výrobci se tím samozřejmě chlubit nebudou.Ale to tak funguje už nějaký čas.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 3.6.2017
Pokud si myslíte že se do značkových strojů nedává čína tak jste naivní.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 2.6.2017
Když vás to zajimá tak se mrkněte zde do historie, nebudu to každýmu vypisovat extra, jen vás upozorním že se dávno neprodává.
Křovinořez Hecht 143, 3.8.2016
Mám taky už 7 rokem Hecht 143 a dávám mu po celou dobu olej HQ.A za tu dobu jsem měnil svíčku a palivové hadičky jinak nic.Tedy jen to co časem postupně odchází.Jsem s tím strojem maximálně spokojený, stále šlape perfektně, udělal jsem moc dobře że... celý příspěvek >
Ako na vysoku, ciastocne polehanu travu, 12.6.2016
To je nápad do svahu bubnovku! To je rada nad zlato!
Olej Stihl HP ultra, 29.5.2016
Já ale nemám křovinořez Husqarna ale Hecht ale olej do něho liji Husqarnu.O testech co se kdy dělali se nehádám.Záleží taky kde a jak se benzín skladuje.
Olej Stihl HP ultra, 29.5.2016
Dlouhodobé důsledky by se možná dostavily při dlouhodobém používání takového benzínu ale rozhodně ne při jednom použití.Pokud by to třeba dělalo výbrus motoru tak by se to určitě projevilo po delší době pravidelného používání.Jinak jsem se vyjadřoval... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 29.5.2016
S tím benzínem s olejem a se spotřebou do pár měsíců je blbost.Používám olej od Husqarny pro křoviňák a pro pilu a protože bylo minulý rok extrémní sucho tak mě zbyl, sekl jsem o jednu žatvu méně, a téměř rok od namýchání jsem s tím benzínem sekl teď... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika