Jakou sekačku do 10 000 Kč



host - 148.10 (?)
3.6.2017 17:35

Pokud si myslíte že se do značkových strojů nedává čína tak jste naivní.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 34.91 (?), 3.6.2017 16:29

Čína je neznačková, okopírovaná produkce nízké kvality a nízké ceny. Je záměrně srovnávána se značkovou produkcí a záměrně prodávána bez přesnějšího popisu. Značky vyrábějící v číně s tímto nemají nic společného. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.10 (?), 3.6.2017 17:35

Pokud si myslíte že se do značkových strojů nedává čína tak jste naivní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 193.77 (?), 3.6.2017 17:54

Ale z vašich rádoby chytrých keců tato možnost vyplývá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.10 (?), 3.6.2017 18:05

Tak si to myslete dál, výrobci se tím samozřejmě chlubit nebudou.Ale to tak funguje už nějaký čas.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.91 (?), 3.6.2017 19:48

Pro konzumenty levného techniky je uspokojující, že k šuntu je napsáno karburátor Walbro, lišta Oregon. Na na značkovém stroji jedna součástka vyrobena pod kontrolou v číně nemá vliv na kvalitu. Na šuntu se celá prodejní strategie staví na jedné, dvou známých součástkách a celek je šunt. Však také ta čína neodejde na karbec, nebo lištu. Odejde na motor, úhlový převod, ošinené materiály a konstrukční prvky. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 3.6.2017 20:26

34.91: úplne najhoršie na tom je to, že tí "konzumenti" dajú prednosť šuntom, lebo kvalita podstatne drahšej značkovej techniky ich nepresvedčila (majú pocit, že za svoje peniaze nedostávajú adekvátnu hodnotu) a skúsenosti so záručným, resp. pozáručným servisom ich zrejme sklamali. :) ale nás to nemusí vôbec trápiť, my nič nepredávame, že?! :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.169 (?), 3.6.2017 21:41

Velmi by mne zajímalo, kolik diskutérů v tomto vlákně vlastní značkovou techniku, např od Hondy, Míímo robotická sekačka za 75talířů, sekačku HRH536KHX za 48talířů, nebo travní traktor za 170talířů, ale po pravdě.  Velmi pravděpodobně nikdo, hlavně, že se kecá o nějaké číně a šuntech. Osobně používám vyžínač muňťa punťa 720, řadu let a přitom letos do něj leji benzín 95natural, který byl koupen v dubnu, před třemi roky, podle vás čínská šunka, šunt, ale mně slouží docela dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.91 (?), 3.6.2017 21:47

Mám značkový křovinořez, značkovou sekačku a značkový malotraktor. U mě šunt nemá místo. Pozáruční servis jsem nepotřeboval a součástky mají, kdyby něco. Konzumenti levné techniky jsou spokojení, koupili levně. A tohle nás nemusí trápit, my nic neprodáváme. Velké vibrace se střádají a citlivost na vibrace se s nachytanými vibracemi zvyšuje. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.127 (?), 4.6.2017 20:16
Zadávateľ vlákna je určite z tejto diskusie nadšený... Tak ako môj známy - psychológ, ktorý ma na toto vlákno včera upozornil (musím sa priznať že tieto "technické" témy nečítam). Tak som si to teraz prebehol a kamoš má pravdu - o sekačkách sa tu síce človek veľa nedozvie, zato je to úplné safari pokiaľ ide o psychologické pochody niektorých exemplárov Homo sapiens. Kamarát si na tejto snahe presvedčiť toho druhého o výhradne svojej pravde plánuje spraviť nejakú odbornú prácu, tak ho páni nesklamte a ešte pár dní pokračujte. Inak za seba vravím, že mi tieto výlevy neprekážajú, keďže sa vraciam k osvedčenému postupu - nečítať. Tak adios, amigos. IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 51.51 (?), 4.6.2017 20:36
Psycholog bude psát práci o technice no potěš koště. Z toho vznikne nějakej novej zákon.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika