Příspěvky uživatele - 156.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovité stromky, 24.4.2018
Děkuji za odpověď .   Mám na stromek místo jen 2x2 m tak se mi ten sloupovitý zdál jako nejlepší řešení. Ale je pravda, že na ostatních zahrádkách jsem je tu nikde neviděla. Děkuji také za link, jsem nadšená, zjistila jsem že to... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 24.4.2018
Začínám přemýšlet, že bych si do své zahrádečky na podzim vysadila nějaký sloupovitý stromek - nejraději třešeň, ale může být i jiný. Nevíte jak na to a na co si dát při nákupu pozor? Co jde takto pěstovat úspěšněji - jablka, třešně,... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce, 17.4.2018
Zahradnictví Na zázvorce mě zklamalo. Objednaná pnoucí růže vytvářela dva velmi tenké proutky, které po 14 dnech úplně uschly a sazenice jahody za 139,-Kč/ks byla na zdřevnatělém kořenu, takže stará. A taky neprojevuje ochotu růst. Na e-mail... celý příspěvek >
Zababčený, 21.3.2018
Už několikrát jsem tu četla, že strom může být zababčený. Ale není mi jasné, co tento termín znamená? Asi by neměl být, že? Děkuji     Jája
Vertikutátor - dráty nebo nože, 15.3.2018
Dobrý den,¨podědila jsem vertikutátor, ale není u něho návod k použití. Má dva nástavce - na jednom jsou dráty a na druhém takové šikmé nože. K čemu se prosím používají?   Chtěla bych vyhrabat mech z trávníku. Jája
Zdřevnatělé muškáty, 6.3.2018
Super Lído ta fotka není moje . Takže teda ostříhat?    To ale odstřihnu ty zelené konce a zůstanou jen ty zdřevnatělé klacíky. A to co odsřihnu tak dát do vody zakořenit? Jsou to sice úplně obyčejné muškáty, ale mají moc... celý příspěvek >
Zdřevnatělé muškáty, 6.3.2018
Dobrý den, moje první muštáty přezimovaly a teď mají asi 15 cm tvrdé stonky bez listů a na každém nahoře pár pěkných ale malých zelených lístků. A co teď s nimi? Ještě ty stonky obrazí? Nebo je mám vyhodit a pořídit... celý příspěvek >
Vhodná hortenzie, 17.1.2018
Můžete mi prosím pomoci s výběrem hortenzie? Mám záhonek v polostínu (dopo slunce, odpo stín)  0,5 x 2 m a chtěla bych tam jednu nebo dvě hortenzie růžové či červené barvy. Z jedné strany je trávník a z druhé nepoužívaný chodník. Takže... celý příspěvek >
Rozměry josty, 10.1.2018
Ano, děkuji, tak já si ji tam zasadím. Ještě trochu váhám, jestli není lepší stromeček než keř. Pečovalo by se o to asi stejně jako o stromek rybízu a angreštu, že?     Jája
Rozměry josty, 9.1.2018
Jejda, 1,8 m to je teda obr  , tak to ji budu muset nahoře zkracovat. A není víc druhů josty? Nějaký celkově menší? Na internetu jsem nic moc nenašla.
Rozměry josty, 9.1.2018
Můžete mi prosím napsat, jak vysoká bude josta až vyroste za pár let? A kolik prostoru kolem sebe potřebuje? Děkuji    Jája
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika