Příspěvky uživatele - 53.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýchlenie rajčat 2019, 8.4.2019
Moc pěkné, každý den je uklízíte donů či jak? To oválné je Maglia? Obdivuji Vaši energi. Kde pěstujete? Jarmila
Papriky 2019, 6.4.2019
Ještě zpětně reaguji, Hamík u nás je oblíbený, je to drobná paprika, na keříku jich byla spousta, ale Semo dopiručuje ji nechat dozrát do botanické zralosti. Pak je opravdu slaďoučká, pěstuji ve skleníku. Jarmila
Rajčata 2018 - semena, 8.4.2018
Vladimíre, Evo, kde se sežene např. Mongolsky Karlik? A vůbec, zdá se, že SEMO a další české firmy moc nepěstujete, chápu, že jste expert a neuspokjí Vás zůstat u českých odrůd. Vím, že teď je plno práíce, ale nechcete se na toto téma... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 8.4.2018
Vladimír prosím můžete Vysvětlit co znamená DTM chápu Co znamená jenom z čeho je zkratka Děkuji Omlouvám se za pravopisné chyby přípravky diktujivvJarmila
Rajčata 2018, 4.4.2018
Vladimíre, děkuji, stále se dá koupit, cca za 750 Kč. Tak asi si ho koupím.děkuji. Myslela jsem, že pomalé vyhludávání trápí jen mě, založila jsem vláíkno Rajčata 2018/2. Jarmila
Rajčata 2018/2, 3.4.2018
Pokračování, jsem ráda, že s tím Milan přišel...
Rajčata 2018, 29.3.2018
Děkuji za reakci na dotaz jak měřit teplotu ve skleníku nebo pařeništi chápu že jsou různé možnosti Vladimír to má pojato skoro vědecky a prostě jako muž a Eva zase tak jak na to stačí ženská hlava Zadávám úkol manželovi pořídit data Logger pokud se... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 27.3.2018
Vladimíre a ostatní, jak měřéte teplotu v pařeništi/skleníku/filiovníku? Dnes jsem kontrolovala výsevy, nevzešla mi Tornáda, kromě jiných. Mám minipařeniště, siju do ukének po 10 semenech, v jednom okénku vzejde vše, ve 4 nic. Tak dnes... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 25.3.2018
Dobré nedělní odpoledne, všem Vám ranním ptáčatům děkuji za rady a názory. Semínka jsem v pěstebních nádobách přesunula do nejteplejšího místa v domě (nemám radiátory, máme podlahové topení, tak do komory k rodělovačům) a budu doufat... Nechci... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 24.3.2018
Prosím o radu, 16.3. jsem vysela 25 semínek rlzných rajčat od firmy Kieperkerl. Zalévám do podmisky a vodu nechám vzlínat, zapomněla jsem slít. Slila jsem přebytek po 3 dnech, Semínka v zemi jsou, ale neklíčí. Netušíte proč a zda je ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika