Příspěvky uživatele - 234.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co přidat k hotovému hruš. kvasu, 5.11.2018
s tímhle mám právě špatnou zkušenost, v létě jsem takhle vezl meruňky a až v pálenici jsem zjistil že jich je jenom 100 l (blbec jsem si myslel že je to 200 l sud a tutíž že ich tam je 200 l), chtěl jsem i připlatit ale nevzali mi to, prý tam mám... celý příspěvek >
Typhlodromus pyri, 9.3.2018
Zopár údajov k téme (foto). IH
Meruňky a podnože, 3.3.2018
Po koľkých rokoch začína rodiť marhula na myrobaláne?
Hádanka, 8.1.2018
Pán Hasman: Nie, Idared tam nie je. (Zopakujem: 2 odrody staré - jedna z cca polovice 20.storočia, druhá staršia než 200 rokov. A 2 odrody nové - vyšľachtené po r.2000, u oboch je jeden z rodičov Topaz, "rezistenty".)
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 3.12.2017 Obsahuje fotku
Tak toto ma vždy poteší - darček pre kamaráta ktorému sa tento rok s jabloňami až tak nedarilo. V bedničke (foto) má Coxovu, Jonathan, Golden Del, Heliodor, Red Chief, Florinu, Rubinolu, Red Cap, Bohemiu, Pinovu, Jonagored, Karneval, Lucy aj... celý příspěvek >
5 TOP odrůd jabloní, 3.12.2017
R: Ťažká otázka, náročná odpoveď. Ak to riadne nadsadím, je to ako odpovedať na otázku "Ešte stále bijete svoju ženu?" 😃 Teraz k veci. Najprv odpoviem za seba: budú to 2 varianty odpovedí. Ak by som sa riadil iba chuťou, tak by voľba bola:... celý příspěvek >
5 TOP odrůd jabloní, 3.12.2017
Pani Lída má pravdu - Gala je veľmi citlivá na chrastavitosť. Na trhu sa teraz objavil prípravok Qualy 300EC (či je registrovaný aj v ČR neviem), je to systémový fungicíd (cyprodinyl) zo skupiny anilinopyrimidínov s preventívnym a kuratívnym účinkom.... celý příspěvek >
Jabloně a hrušně do teplých oblastí, 15.10.2017
Fuji (pôvodné-klasické) mám v polovici októbra ešte na strome. A nechám ho tam ešte najmenej týždeň. Striedanie chladnejších nocí a teplých dní by malo napomôcť tak vyfarbeniu, ako i doladeniu chuťových parametrov. Napokon sa plody Fuji tento rok... celý příspěvek >
Aurora, Orangered, 8.2.2017
Pan Jiří FM, sused má Auroru už viac ako 30 rokov, je citlivejšia na mráz ale marhule na nej má každý rok okrem tohoto roku keď mu zmrzla, postreky na moníliový úžeh a moníliu plodov nerobí žiadne a ani nikdy na nej nerobil, má na nej ešte polovicu... celý příspěvek >
Aurora, Orangered, 8.2.2017
Pan Přasličák ako je na tom Orangered s moníliovým úžehom a moníliovou hnilobou plodov?
Zasadit Šampion nebo Coxovu renetu?, 24.10.2016
Riešil som rovnakú dilemu, skončilo sa to tak že mám obe... A k nim ešte aj Desert. :-) Inak Šampion sa na Slovensku nikam "nepodel", stále je dosť pestovaný, o čom svedčí aj to že v súťaži o Jablko roka je samostatnou skupinou (niektoré odrody sú... celý příspěvek >
Najkrajšie jablko 2016, 24.10.2016 Obsahuje fotku
Pre Josefa : detail. Prečo prekvapenie, v minulosti bol Boskoop už aj vyššie... IH
Golden Delicious, 24.10.2016
"...kažký kdo má do..." : Ešteže sa Vám tam nevloudil preklep na "každá", to by bolo zaujímavé...:-). Ale ten Reinders by som obhajoval, ten sa trochu líši aj tvarom a hladkosťou šupky. Ružové líčko závisí od lokality, bol som mimoriadne príjemne... celý příspěvek >
Ktoré jablká ste obrali ako posledné?, 16.10.2016
Pre Kukyho: Tie jablká na Vašej fotke s najväčšou pravdepodobnosťou Fuji nie sú (pripadajú mi skôr ako Rubinola). Fuji má typicky hladkú šupku, bez hrdzovitosti, je vyššie ako širšie a chuť je výrazne sladká, aromatická.Dužina je tuhá, jej farba je... celý příspěvek >
Ktoré jablká ste obrali ako posledné?, 16.10.2016
Mne Bohemia tiež nepadá, akurát dozreje už v prvej polovici septembra...:-(IH
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika