Příspěvky uživatele - 134.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hádanka, 18.1.2018
Pán Hlavatý, aké je vylúštenie 3. hádanky? Akosi si nikto netrúfol.Eva T.
Vhodná hortenzie, 18.1.2018
Ano, sú to vyžly, naši psí canisterapeuti.Inú fotku s mojimi hortenziami som nenašla, tak sa tu odprezentovali aj naši chlapci, Ja si vždy rada pozriem psíkov, potešil ma obrázok aj tých vašich.  Inak pestovala som aj viac druhov hortenzií- ale... celý příspěvek >
Vhodná hortenzie, 17.1.2018 Obsahuje fotku
Pani Jája, pestujem hortenzie tiež s dopludňajším slnkom, v polotieni už dlhé roky a darí sa im.  je to Hydrangea macrophylla - Hortenzia kalinolistá veľkosť sa dá udržiavať rezom. Eva T
Rajčata 2018, 17.1.2018
Díky za porovnanie, myslím že taký podobný ako som pozerala teraz Frajman, mám, tak možno dokúpim ešte jeden a zostanem aj pri tom svojom hnojení. Ale marketing si robí fakt dobrý.                  ... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 17.1.2018
Včera som pozerala na youtube príspevky p Lebiša z Boskovic. Aké máte skúsenosti s jeho samozavlažovacími hrántikmi pre rajčata?  Rajčiny síce nebudem štepiť (roubovat), pestovala som len v klasickom samozavlažovacom vlani balkonovku Minibell,... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 16.1.2018
Paní Hano, novinky to síce neboli, ale najviac nám chutnalo Gardenberry F1, Orange Santa, Juanita z presevu, ešte sa dalo aj Datlo od Sema, neoslovil ma Charmant a Rubinka. A celkom zaujala aj Maglia Rosa. Z biftekov Corazon F1 a Orange Strawberry. Z... celý příspěvek >
Papriky 2018, 15.1.2018
Vladimíre, ty si sa ale rozšupol s tými paprikami! Ja ich naopak na úkor rajčín, obmedzujem, mám vysadené akurát Slovakiu, Superamy F1 a na spestrenie Hamík do kvetináča. Skú si zbudovať na oknách poličky na poschodie, ty sa vždy nejako... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 15.1.2018 Obsahuje fotku
Dnešné množenie odrezkami. Po týždni narástli zo zálistkov malé odnože. Tak som odobrala z každej rastliny po 2 odrezky-viď postup. Inak tiež vysievam postupne, v decembri a januári skoré odrody na pokusné pestovanie pre čo najskoršiu úrodu a... celý příspěvek >
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 14.1.2018 Obsahuje fotku
Nejak moc sa o ne nestarám. Hlavne aby nepreschol koreňový bal a aby zase neodhnili korene. Raz za mesiac im dám sprchu vo vani, sem- tam nepravidelne od jari do jesene prihnojím hnojivom na orchidey. V lete papučkovce letním v chládku pod stromami,... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 14.1.2018
Pani Hano a aké ste si objednali? Ja som to tiež trocha prešvihla, objednala som si tento rok 18 nových odrôd za 20 Eur, väčšinou veľmi skorých a ešte som dostala nejaké od známych, tie vychvaľované Ambrosie mi posla známa od Nitry, skúsim ich teda... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 14.1.2018
Davide, ale čítala som naň aj chvály, možno vás osloví, ak niekomu chutia zelené rajčiny, vysoko hodnotené je napr. IZUMRUDNOYE YABLOKO, sú celkom spoľahlivé Weby, kde sa dá vybrať. Eva T
Rajčata 2018, 14.1.2018
Pani Hana, nepestovala som, ale dočítala som sa, že Kanavaro F1 je skorej na komerčné pestovanie. Citujem: Odporúča sa na dlhodobé pestovanie v skleníku v inertnom prostredí (minerálna vlna) a organické (kokos, slama). Eva T
Rajčata 2018, 13.1.2018
Indigo Rose som pestovala v r.2015 a2016, vzhľadovo zaujímavé, pomerne výnosné a odolné, ale chuťovo slabé, nevýrazné, nahradila som ho v r. 2016 a 2017 Blue Berry- podobné, ale sladšie, dám ho aj tento rok apre porovnanie Helsing Junction Blue... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 13.1.2018
Na Berner Rose som počula len samé chvály, nechutnala som ho ešte, tento rok ho vysievam aj ja. Inak ťažko poradiť, každý máme iné chute a záleží či preferujete menšie- cherry, koktejlové, klasickú veľkosť, alebo väčšie- biftekové. A môžu to byť aj F... celý příspěvek >
Rez meruňky, 13.1.2018
Len v tej teplej zime je už dosť naliata a presadením teraz by mi ju mohli jarné mrazy poškodiť. Minulú zimu som nechala vonku zimovať Garden Aprigold v kvetináči od Plantexu (mojou nedbalosťou som kvetináč neobalila) na jar síce krásne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika